Aktualności - Kulturystyka i Fitness

Ilość wyświetleń tematu: 11857

...
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Norweg Ole Einar Bjoerndalen zdobył złoty medal olimpijski w biathlonowym biegu na 10 km. Było to już jego drugie zwycięstwo w igrzyskach w Salt Lake City. Poprzednio zwyciężył na 20 km.
Drugie miejsce zajął Niemiec Sven Fischer, a trzecie Austriak Wolfgang Perner.

W biegu startowała czwórka reprezentantów Polski. najlepszy z nich okazał się Wojciech Kozub, który zajął 18 miejsce. Tomasz Sikora został sklasyfikowany na 31. pozycji, Wiesław Ziemianin był 58., a Krzysztof Topór 61.

pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Zaraz po zawodach ekipa niemiecka złożyła protest, żeby chociaż uratować brązowy medal. Niemcy najpierw myśleli, że upadek zdarzył się już za linią, która nie powinna mieć wpływu na noty. Jednak po przeanalizowaniu zapisu wideo protest wycofano.

No cóż my tak nie szaleliśmy jak Adam lądował na nierówności po Kasaim ale Hess się nie mógł pogodzić jakiś czas.

...
Hiszpan Johann Mueglegg wygrał w czwartek w Soldier Hollow bieg narciarski na dochodzenie (10 km techniką klasyczną i 10 km technika dowolną).

Drugie miejsce zajął Norweg Thomas Alsgaard, a trzecie jego rodak Frode Estil.

Janusz Krężelok uplasował się na 33. pozycji.

...
Szacuny 3 Napisanych postów 1302 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18416
A nasza Jagna Marczułajtis dostała się do finału, trzymajmy jutro kciuki !
...
WOW

ps próba nowego podpisu

Bezinteresowna przyjaźń może istnieć tylko pomiędzy ludźmi o tych samych dochodach.

-- Paul Getty

...
Rosjanin Aleksiej Jagudin, faworyt rywalizacji solistów w łyżwiarstwie figurowym, po bezbłędnym czwartkowym występie zdobył złote medal olimpijski igrzysk w Salt Lake City.

Trzykrotny mistrz świata i Europy bez trudu obronił pierwszą pozycję po programie skróconym.

Drugie miejsce zajął jego rodak, aktualny mistrz świata Jewgienij Pluszenko, a trzecie Amerykanin Timothy Goebel.

...

Catriona LeMay-Doan zdobyła złoty medal w łyżwiarskim biegu na 500 m podczas igrzysk olimpijskich w Salt Lake City. Kanadyjka, która zwyciężyła także na tym dystansie w Nagano w 1998 roku, uzyskała czas 1.14,75.

LeMay-Doan jest w tym sezonie niepokonana na dystansie 500 m w Pucharze Świata - wygrała dotychczas wszystkie sześć wyścigów.

Srebrny medal wywalczyła Niemka Monique Garbrecht-Enfeldt, a brązowy jej rodaczka Sabina Voelker.

...
Fin Matti Hautamaeki oddał najdłuższy skok na pierwszym treningu przed poniedziałkowym konkursem drużynowym. Brązowy medalista z dużej skoczni uzyskał w trzeciej serii 127,5 m.

Adam Małysz skoczył półtora metra bliżej i był to drugi rezultat treningu. Pozostali Polacy zajmowali odległe miejsca. Najdalszą odległość, 111,5 m, uzyskał Tomisław Tajner, co dało mu 23. miejsce w trzeciej serii skoków.

Jednak w dwóch wcześniejszych seriach Małysz był najlepszy. W pierwszej uzyskał 124,5 m, zaś w drugiej 121,5 m.

Szwajcar Simon Ammann oraz Niemcy Martin Schmitt i Sven Hannawald oddali tylko po dwa skoki treningowe. Ammann uzyskał 119,5 m oraz 121,5 m, Schmitt 118 m i 112 m, a Hannawald 122,5 m i 118 m.

W konkursie drużynowym na skoczni K-120 w Utah Olympic Park wystąpi ta sama czwórka Polaków, która rywalizowała w konkursie indywidualnym na dużej skoczni: Adam Małysz, Robert Mateja, Tomasz Pochwała i Tomisław Tajner.

...
Narciarze norwescy zdobyli w niedzielę złoty medal 19. Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Salt Lake City w biegu sztafetowym 4x10 km
Drugie miejsce zajęła ekipa Włoch, a trzecie - Niemiec.

...
Włoska alpejka Daniela Ceccarelli zdobyła w niedzielę złoty medal w supergigancie na igrzyskach olimpijskich w Salt Lake City.

Srebrny medal w supergigancie zdobyła mistrzyni olimpijska w kombinacji Chorwatka Janica Kostelic, a brązowy inna Włoszka Karen Putzer.