Witam , tak jak w temacie jak idziecie gdzieś ze znajomymi to gdzie? U mnie raczej to jest kebab z kurczakiem , pizza z kurczakiem lub coś w tym rodzaju.
A teraz chciałbym się spytać gdzie wy jecie czy np w kfc jest coś sensownego ( Jest dużo zestawów ale wszystkie mają napój lub frytki) czy też jakieś sieciowe restauracje jak "wiejskie jadło" czy jakoś tak .
Z góry dzięki za odpowiedzi
A teraz chciałbym się spytać gdzie wy jecie czy np w kfc jest coś sensownego ( Jest dużo zestawów ale wszystkie mają napój lub frytki) czy też jakieś sieciowe restauracje jak "wiejskie jadło" czy jakoś tak .
Z góry dzięki za odpowiedzi
Krzysztof Piekarz

Warto też zrobić przegląd budek chinoli, bo tam zazwyczaj za dychę-piętnastaka masz porcję nie do przejedzenia.
Czasami udaje mi się zahaczyć o ten lokal(średnio 1-2 razy w tyg).