Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098

Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
kjurwa Lech to takie Wilno powinien 3-0 pyknąć ehhhhh

Śląska nie oglądałem ale wybik dobry
...
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Nie oglądałem żadnego meczu,więc nie wiem jak poszczególne ekipy się prezentowały.Ale Lech ładnie dał dupy,oby u siebie odrobili z nawiązką straty...

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Wczoraj oglądając mecz Śląska przecierałem oczy ze zdziwienia. W końcu Brugge to czołowa drużyna ligi Belgijskiej która naszą ekstraklasę wyprzedza o parę klas. Waldek Sobota robił co chciał, chwilami przypominał mi Kubę Błaszczykowskiego napędzającego ataki Wisły w Pucharze Uefa chyba jeszcze wtedy. Belgowie byli bezradni ! Lech się ośmieszył, Legia skompromitowała nie tyle wynikiem co samą grą.
...
Legia mogła sie skompromitować,bo sprawiedliwy wyniki byłby 2-0,a moglobyc i 5-0,jest 1-1 i nadal oceniam szanse Legii na 50% No moze 51

Zmieniony przez - idziaszek w dniu 2013-08-02 22:41:11
...
2-0 ? 2-0 to mogli po pierwszych 10-15 minutach przegrywać. Po 1 połowie powinno być jakieś minimum 4-0 dla Molde. Jeśli w Warszawie Legia powtórzy tak fatalną grę w 1 połowie a Norwedzy poprawią celowniki to po 45 minutach rewanżowego spotkanie będzie pozamiatane !