http://m.youtube.com/my_videos#/watch?v=K-nDroxsc6E
...
Napisał(a)
Edyta Woźnicka-Bosacka Układ dowolny, kat. MS Figure, MP Federacji NAC Lębork 2013
http://m.youtube.com/my_videos#/watch?v=K-nDroxsc6E
http://m.youtube.com/my_videos#/watch?v=K-nDroxsc6E
1
...
Napisał(a)
Kategoria Pary - MP Federacji NAC Lębork 2013
http://m.youtube.com/my_videos#/watch?v=ZaxFNzMo0P8
http://m.youtube.com/my_videos#/watch?v=ZaxFNzMo0P8
...
Napisał(a)
Zdobywca III-go miejsca w kat. Athletic 2 Eryk Karasiak, układ dowolny - MP Federacji NAC Lębork 2013
http://m.youtube.com/my_videos#/watch?v=NIqQz1rdhdE
http://m.youtube.com/my_videos#/watch?v=NIqQz1rdhdE
...
Napisał(a)
Aleksandra Krzyworzeka, kat. MS Figure, Układ dowolny - MP Federacji NAC Lębork 2013 http://m.youtube.com/my_videos#/watch?v=ZFKC4R14XPw
...
Napisał(a)
Kamil Majak - Zwycięzca w kat. Athletic 2, układ dowolny - MP Federacji NAC Lębork 2013
http://m.youtube.com/my_videos#/watch?v=DXKNzYblXZE
http://m.youtube.com/my_videos#/watch?v=DXKNzYblXZE
...
Napisał(a)
Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness Federacji NAC Polska - Lębork 11-12 maja 2013 - Dzień 2
Kategoria Weterani:
I miejsce - Andrzej Brzeziński (46)
II miejsce - Marek Zapotoczny (41)
III miejsce - Artur Kozłowski (28)
IV miejsce - Jarosław Woźnicki (47)
V miejsce - Grzegorz Strojecki (45)
Sponsorem Głównym Mistrzostw był Olimp Sport Nutrition - największy polski producent odżywek i suplementów diety dla sportowców.
Gratulujemy zwycięzcy.
zobacz fotorelację:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.589699707731386.1073741880.125511530816875&type=1
Kategoria Weterani:
I miejsce - Andrzej Brzeziński (46)
II miejsce - Marek Zapotoczny (41)
III miejsce - Artur Kozłowski (28)
IV miejsce - Jarosław Woźnicki (47)
V miejsce - Grzegorz Strojecki (45)
Sponsorem Głównym Mistrzostw był Olimp Sport Nutrition - największy polski producent odżywek i suplementów diety dla sportowców.
Gratulujemy zwycięzcy.
zobacz fotorelację:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.589699707731386.1073741880.125511530816875&type=1
...
Napisał(a)
Kategoria Bikini (kostium)
I miejsce - Krystyna Zrażewska (30)
II miejsce - Magdalena Wrona (48)
III miejsce - Magdalena Szabla (26)
IV miejsce - Marta Gòrka (33)
V miejsce - Magdalena Derda (49)
VI miejsce - Ludmiła Zielińska (50)
VII miejsce - Magdalena Polak-Orkisz (37)
VIII miejsce - Sylwia Dec (29)
zobacz fotorelację:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.589707771063913.1073741881.125511530816875&type=1
I miejsce - Krystyna Zrażewska (30)
II miejsce - Magdalena Wrona (48)
III miejsce - Magdalena Szabla (26)
IV miejsce - Marta Gòrka (33)
V miejsce - Magdalena Derda (49)
VI miejsce - Ludmiła Zielińska (50)
VII miejsce - Magdalena Polak-Orkisz (37)
VIII miejsce - Sylwia Dec (29)
zobacz fotorelację:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.589707771063913.1073741881.125511530816875&type=1
...
Napisał(a)
Kategoria Men Body III:
I miejsce - Tomasz Kawski (34)
II miejsce - Piotr Sowiński (35)
III miejsce - Mateusz Łukasiewicz (32)
IV miejsce - Marcin Krawczyk (43)
V miejsce - Wojciech Bocheński (44)
zobacz fotorelację:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.589710071063683.1073741882.125511530816875&type=1
I miejsce - Tomasz Kawski (34)
II miejsce - Piotr Sowiński (35)
III miejsce - Mateusz Łukasiewicz (32)
IV miejsce - Marcin Krawczyk (43)
V miejsce - Wojciech Bocheński (44)
zobacz fotorelację:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.589710071063683.1073741882.125511530816875&type=1
...
Napisał(a)
Kategoria Men Body II:
I miejsce - Patryk Kropidłowski (42)
II miejsce - Mariusz Tomczuk (39)
III miejsce - Krzysztof Pniewski (40)
IV miejsce - Mateusz Raczek (27)
zobacz fotorelację:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.589714051063285.1073741883.125511530816875&type=1
I miejsce - Patryk Kropidłowski (42)
II miejsce - Mariusz Tomczuk (39)
III miejsce - Krzysztof Pniewski (40)
IV miejsce - Mateusz Raczek (27)
zobacz fotorelację:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.589714051063285.1073741883.125511530816875&type=1
...
Napisał(a)
Kategoria Men Body I:
I miejsce - Michał Karmowski (51)
II miejsce - Marcin Olchowik (36)
III miejsce - Marcin Dybnicki (38)
IV miejsce - Mateusz Neumann (31)
zobacz fotorelację:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.589719391062751.1073741884.125511530816875&type=1
I miejsce - Michał Karmowski (51)
II miejsce - Marcin Olchowik (36)
III miejsce - Marcin Dybnicki (38)
IV miejsce - Mateusz Neumann (31)
zobacz fotorelację:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.589719391062751.1073741884.125511530816875&type=1
Polecane artykuły