Haloł wszytskim,mam pytanko jak szybko i skutecznie zregenerowac miesien(konkretnie czworoglowy uda) po jego nadwyrezenie?jakie masci stosowac,jakie oklady, i ile mniej wiecej trwa regeneracja.Pytam o to gdyz zaczalem sie mocno odchudzac i dobrze mi idzie duuuuuzyspadek masy(hue hue ograniczenie sie do dwoch posilkoow dziennie i trening-pilka nozna czynia cuda
no i noga jest mi potrzbena dzien w dzien ale z bolaca noga deczko ciezko sie gra:) OPMOCy z gory dziekuje
Maciek pozdro dl awszytskich i powodzenia w treningach i sukcesoow:)
no i noga jest mi potrzbena dzien w dzien ale z bolaca noga deczko ciezko sie gra:) OPMOCy z gory dziekuje
Maciek pozdro dl awszytskich i powodzenia w treningach i sukcesoow:)
Krzysztof Piekarz
adiutant SFD CLEAN CLUB'u
adiutant SFD CLEAN CLUB'u[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />:::...