Witam mam problem otoz jestem na tzn odbloku po mecie i jem clomid od paru dni na noc i hepatil na regeneracje watroby 2x dziennie i wlasnie od tych paru dni 0 apetytu i ból brzucha w dolnej czesci brzucha jest to caly czas 24/7 dodam ze pije tez bialko wpc , gainer jak uzupelnienie diety odraz tez od przeszlo tygodnia pije takze kreatyne by zminimalizowac spadki... A wiec spotkal sie ktos z was z takim czyms ? prosze was o pomoc bo ja nie wiem od czego to moze byc. Dodam ze w wtorek robilem brzuch no ale robie to co trening wiec nie wiem czy to moze byc od tego bo boli dokladnie 3cm - 4cm od pepka w dol jak siedze to lekko no ale jak sie rusze zakaszle to zaraz mocniej. NiGdy tak nie mialem.
Zmieniony przez - Devis96 w dniu 2013-03-02 08:53:46
Zmieniony przez - Devis96 w dniu 2013-03-02 08:53:46
Krzysztof Piekarz