SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Złamany nadgarstek, kość łódeczkowata i glukozamina plus.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

Ilość wyświetleń tematu: 1523

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32
Witam, to mój pierwszy temat i mam nadzieje, że ostatni ''w dziale kontuzji ;)" dlatego proszę o wyrozumiałość.

Mianowicie. Mam gips na prawej dłoni już od chyba półtora tygodnia. Nosić go będę jeszcze 3 miechy, a nastepnie wyciaganie sroby.. Jednakże przejdźmy do rzeczy. Lekarz nie mówił mi o suplementach które wzmocniłyby efekt gojenia się, a bliska mi osoba kupiła dla mnie Glukozamine plus. Moje pytanie brzmi: Czy mogę tego używać?
I przy okazji pytanie do ludzi którzy również mieli takie złamanie: Kiedy będę mógł zacząć ćwiczyć? I czy kiedykolwiek będę mógł zrobić pompkę?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11179 Napisanych postów 52127 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm ja tam z swojego doświadczenia w suplementy diety nie wierzę,po ściągnięciu chodź na rehabilitacje żeby wzmocnić i rozruszać stawy i ścięgna. A ta glukozamina to możesz ją jeść jak chcesz.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 151 Napisanych postów 1971 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15863
Dla lepszej regeneracji jedz produkty bogate w witaminę C, oraz omega 3, pij codziennie dwie łyżki rozpuszczonej żelatyny.Jedz kaszę jaglaną, gdyż zawiera krzemionkę. Po zdjęciu gipsu mocz nadgarstek w ciepłej wodzie ze solą, codziennie przez 20- 30 minu i zastosuj okłady z korzenia żywokosta lekarskiego
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32
Dobrze. Dziękuje za odpowiedzi :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 8489 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 129311
Po takim długim unieruchomieniu to zanim będziesz mógł zrobić pompke przyda się solidna rehabilitacja i to powinno być dla Ciebie priorytetem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32
a opłaca mi się ćwiczyć lewą stronę? Czy bedzie za duza dysproporcja potem? Bo slyszalem gdzies, ze nawet jak sie cwiczy załóżmy lewą strone to prawa tez w jakims stopniu rośnie. Jak do tego się ustosunkujecie Panowie?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 112 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 36567
tak to prawda.Nazywamy to efektem kontralateralnym i u ciebie jesli masz jedną rękę w gipsie,można z tego efektu jak najbardziej skorzystać,ćwicząc drugą
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból mięśnia

Następny temat

Powiększona śledziona a trening.

electro
Polecane artykuły