w ten piątek około godziny 15.00 uderzyłem bokiem głowy o sztangę nie zemdlałem ale wylało mi się z tej rany dużo krwi rozcięcie ma około 1 cm głębokości i 5-6 długości nie byłem u lekarz rana się zasklepiła i krew mi już nie leci ale trochę boli mię głowa czy warto się iść do lekarza i zrobić prześwietlenie no i kiedy będę mógł wrócić do treningów bjj
martin
Krzysztof Piekarz