SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Skręcona kostka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Makaveli01 z działu Szybkie pytanie.
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
Witam, mam problem. Szukałem odpowiedzi na forum i wiem, że postów na temat skręconej kostki było mnóstwo, ale dalej nie znalazłem odpowiedzi.

Dokładnie 1 grudnia skręciłem staw skokowy. Lekarz włożył nogę w szynę na 3 tygodnie. Po tych trzech tygodniach noga była dalej spuchnięta, był krwiak i siniak, ale obiecałem, że będę robić okłady i trzymać nogę w górze... przynajmniej się starać. Krwiak zniknął, siniak też, ale niestety noga jest obrzmiała dalej, a minął już miesiąc od ściągnięcia gipsu.
Jak trzymam nogę u góry to ma normalny kolor i tylko w około kostki widać dość mocne zgrubienie, a jak ledwo wezmę nogę na dół to robi się czerwona i jeszcze bardziej obrzmiała. Domyślam się, że nie dopływa tam krew. Smarowałem już wieloma maściami nogę, ostatnio używam końskiej maści chłodzącej, bo gdzieś przeczytałem, że pomaga... jednak na razie efektów nie widać. Nie mam możliwości trzymać nogi cały czas u góry niestety.
Jak byłem u lekarza 3 tygodnie temu powiedział, że za mniej więcej dwa tygodnie powinienem już biegać.

Wie ktoś, co powinienem robić dalej?
Czy to normalne, że tak długo się goi? Już niedługo minie 2 miesiące.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11179 Napisanych postów 52127 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Tutaj jest odpowiedni dział .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
Wybacz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 373 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8905
ja mialem skrecona kostke i zerwana torebke stawowa. w zasadzie to przez pol roku czulem skutki kontuzji i dalej jak zle stane albo kopne w cos mocno no to czuje. po 3 tygodniach zdjeli mi szyne i tydzien chodizlem na kulach, potem kulalem jeszcze mocno ze 2 tygodnie i potem juz lzej, ale wciaz kulalem i nie moglem uprawiac zadnych sportow. dlugo sie z tym mecylem, ale to przez to ze nie poszedlem na rehabilitacje
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Unikanie ciepłych napoi a zdrowie

Następny temat

Przemęczenie układu nerowego

electro
Polecane artykuły