Hej ludki
Mam takie pytanko, wiecie może jak skutecznie zwalczyć ślady po trądziku ? Dokładnie chodzi o ślad po jednej krostce.... siedziała na mojej brodzie jakiś miesiąc, niczym nie mogłam jej za bardzo zwalczyć, aż w końcu mega ją przysuszyłam i niby zniknęła..
Lecz jak wyjdę na zewnątrz, a jest zimno to miejsce robi mi się sine. Wiecie może co można zrobić aby miejsce po owej krostce nie robiło się takie pod wpływem zimna i odzyskało normalny koloryt cery?
Proszę o pomoc
Zmieniony przez - Angelina89 w dniu 2011-10-26 18:48:38
Mam takie pytanko, wiecie może jak skutecznie zwalczyć ślady po trądziku ? Dokładnie chodzi o ślad po jednej krostce.... siedziała na mojej brodzie jakiś miesiąc, niczym nie mogłam jej za bardzo zwalczyć, aż w końcu mega ją przysuszyłam i niby zniknęła..

Lecz jak wyjdę na zewnątrz, a jest zimno to miejsce robi mi się sine. Wiecie może co można zrobić aby miejsce po owej krostce nie robiło się takie pod wpływem zimna i odzyskało normalny koloryt cery?
Proszę o pomoc
Zmieniony przez - Angelina89 w dniu 2011-10-26 18:48:38
Człowiek uczy się całe życie.
Krzysztof Piekarz
aha Trot podpytaj się znajomej czy "perła inków" nie zatyka porów... Bo w necie nic nie ma na ten temat a nie chcę ryzykować 
nikt inny nie pomoże ??