Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
pola płucne o nieco wzmożonym rysunku podścieliska ... .................................. ................................... ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, .................. /////////////////////////// ////////////////////// ...................
Szacuny
1
Napisanych postów
3
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
3
witam martwi mnie też ten sam problem mężowi też wyszło na rtg. płuc że płuca są o wzmożonym rysunku podsćieliska martwie się że to rak może ktoś udzieli mi dobrej odpowiedzi błagam