Witam,
mam 18 lat, 190cm wzrostu i waze 85kg (7kg zrzucilem w ciagu ostatniego miesiaca). No coz, nie mozna powiedziec poziom bf nie co spadl (miecha tez polecialo, co mnie bardzo martwi), ale najbardziej mnie martwi to lipo. Jak jest cieplo to suty staja sie nabrzmiale i wypukle (nie wiem jak wam to konkretniej opisac, abyscie mnie zle nie zrozumieli). Po cieplo-zimnej kapieli suty wracaja do normy. Cwicze 3x w tyg (klate jako jedyna partie po 2x w tyg) do tego biegam w dni nt 40 min i po treningu silowym 20-25min, niedziela: wolny dzien. Nie wiem co zrobic z jednej strony przeszkadzaja mi te suty, a z drugiej strony leci duzo miecha, ktore wypracowalem przez ostatnie 6mies. Dieta odpowiednia jest. Co jeszcze moge zrobic - dotyrac bardziej ta klate kosztem innych partii?
mam 18 lat, 190cm wzrostu i waze 85kg (7kg zrzucilem w ciagu ostatniego miesiaca). No coz, nie mozna powiedziec poziom bf nie co spadl (miecha tez polecialo, co mnie bardzo martwi), ale najbardziej mnie martwi to lipo. Jak jest cieplo to suty staja sie nabrzmiale i wypukle (nie wiem jak wam to konkretniej opisac, abyscie mnie zle nie zrozumieli). Po cieplo-zimnej kapieli suty wracaja do normy. Cwicze 3x w tyg (klate jako jedyna partie po 2x w tyg) do tego biegam w dni nt 40 min i po treningu silowym 20-25min, niedziela: wolny dzien. Nie wiem co zrobic z jednej strony przeszkadzaja mi te suty, a z drugiej strony leci duzo miecha, ktore wypracowalem przez ostatnie 6mies. Dieta odpowiednia jest. Co jeszcze moge zrobic - dotyrac bardziej ta klate kosztem innych partii?
Krzysztof Piekarz