SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

popsułem sprawę ;-)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2252

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
byłem dizs piewszy raz w zyciu na solarium , przed pojsciem w domu wysmarowałem sie balsamem do opalania ziaja sopot sun filtr 10 , i teraz gdzies tam czytałem że takich kosmetyków sie nie uzywa w solarium

czyli kasa poszła w błoto ? nie opali mnie nic ???? czy poprostu nie stosuje sie ich ale opala sie normalnie ?? ku.rwa czy jak bo sam juz nie wiem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1194
stary, mogłeś się przed wejściem na solar (łózko) posmarować olejem kujawskim, ale byś sie strzaskał mówie Ci

DJ 2M!C - Feel This !!! ŁooKurva !!! Ale kosa ja j**ie !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
fabrice sog za kujawski olej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
k.urwa pierwszy raz w zyciu madralo wiejski bylem totalnie zielony I ODPOWIADAC mi tu na posta a nie glupie zarty hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1194
buby odbijam :)

a wszedłeś w gatkach czy na waleta?

pozatym ja Cie nie obrażam, naucz sie kultury bo Twoje wypowiedzi świadczą jedynie o Tobie i o Twojej inteligencji

zdrówka życze

Zmieniony przez - fabrice w dniu 2005-08-09 20:26:27

DJ 2M!C - Feel This !!! ŁooKurva !!! Ale kosa ja j**ie !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
heheh ale jajca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1652 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16945
jak w tytule postu...

1971-1996-=TuPaC AmArU ShAkUr=-
-= DORADCA w dziale Uroda© =-
-= Znawca w dziale Nasze Zdjęcia© =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
jak wejdziesz do solarium i zapytasz się obsługującej je osoby to najczęściej dostaniesz dobrą odpowiedź !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to po co jest to forum pełne internetowych cwaniaków korbiących ze wszystkiego , jest juz 7 wypowiedzi i w ani jednej nie znalazłem odpowiedzi , powtarzam jeszcze raz PIERwSZY RAZ BYEM W SOLARIUM , ale widze lepiej nabijac posty na konto głupiomadrym spamem

p.s widze nawet "zielony" blysnal swoja wiedza i powarznym podejsciem do posta dzieki wiesz tlyko po co istnieje to forum jak ty mi odpowiadasz " zapytaj sie pana w solarium " no lol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
po to ze ci wszyscy dali rade że jak nie wiesz to sam nie kombinuj tylko zapytaj się tych co wiedzą

a odpowiedź dostałeś kilka razy - następnym razem niczym się nie smaruj
na te 10 minut filtry są bez sensu

a i bądź bardzij uprzejmy i się wyrażaj bo cię zielony poskromi w zapedach ...

p.s istnieje coś takiego jak wyszukiwarka

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1652 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16945
boffi daj czadu poskrom bestie bo sie rozbrykala

1971-1996-=TuPaC AmArU ShAkUr=-
-= DORADCA w dziale Uroda© =-
-= Znawca w dziale Nasze Zdjęcia© =-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból łydki

Następny temat

Prawidlowa WAGA

WHEY premium