SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

podklad pod vlcd

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1751

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

ok 102

Wzrost

ok 183

Obwód ramienia

45

Obwód klatki

120

Obwód uda

67

Obwód talii

95

Staż na siłowni

ok 10lat

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Cel cyklu

deca,testo,tren,meta,npp

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

redukcja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21330
Witam
Co wybrać z orali do vlcd? W gre wchodzą tylko orale niedawno skończyłem cykl zależy mi na maxymalnym zatrzymaniu miesni tzn na najmniejszych spadkach miesni.do vlcd dozucam spalacz animal cuts
-Zastanawiałem sie nad winem brak retencji ale boje sie o kontuzje na które jestem ostatnio podatny :/
-tura wydawała by sie złotym środkiem ale czy zadziala dobrze antykatabolicznie w dawce 30mg? Z względów finansowych taka dawka ponieważ chce przedewszystkim postawić na dietę.
-a może zwyczajny stary dobrze znany metanabol w dawce 30mg ed?
Na vlcd chce wejść z dnia na dzień na 4tyg pozniej powolne wychodzenie i dorzucanie ww i tłuszczy. A wybrane środki chce dac na 6-8tyg zacząć na równo z dieta i ciagnac jeszcze 2-4tyg po dkonczeniu. A wiec co wybrać z orali co niezatrzyma wody i maksymalnie zatrzyma katabolizm? Myślę nad tura ale czy nie bd zasłaba?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Skonczyles cykl i znow chcesz zaczynac?bylo nie robic odbloku tylko dalej ciagnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
4tyg nie uda ci sie za duzo zrobic. Ja w tamtym roku startowalem z podobnym pasem I zeby sie cos na brzuchu pokazalo zlecialem na 78 w pasie i 15 bf nie zakladaj ile to bedzie czasowo tylko lec do skutku. Ja bym dal mete

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21330
Spoko dzięki za uwagę zobaczę ile wytrzymam myślę ze przy wychodzeniu z vlcd tez fat poleci,wiec meta w dawce 30mg ed bd najlepsza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Vlcd plus orale bez testa to chłopie będziesz się jak g**** czuł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
dlaczego tylko orale??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21330
Bo mam mega "zrosty" po ostatnim cyklu jestem strasznie podatny na to i puki co mam źle nastawienie do igieł,a chciałbym zacząć wycinke na dniach,wiec zostać przy metanabolu? Poprawia troche samopoczucie jednak co radzicie?

Ps.wolal bym jakiś nowy środek wypróbować np.tura czy wino ale boje sie o katabolizm ponieważ jestem podatny na to


Zmieniony przez - Generacja_ w dniu 2017-03-15 17:38:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Sa sposoby na zrosty. Poczytaj sobie i wejdź na teścia a nie kombinuj z oralami bo g**** z tego wyjdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34643
heh zrosty? lepiej dlugi test jako baza , rzadkie inj niz same orale ...

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
jw wez jakiegos dlugiego testa i lec e7d nawet i tyle

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Generacja_
Bo mam mega "zrosty" po ostatnim cyklu jestem strasznie podatny na to i puki co mam źle nastawienie do igieł,a chciałbym zacząć wycinke na dniach,wiec zostać przy metanabolu? Poprawia troche samopoczucie jednak co radzicie?

Ps.wolal bym jakiś nowy środek wypróbować np.tura czy wino ale boje sie o katabolizm ponieważ jestem podatny na to



Zmieniony przez - Generacja_ w dniu 2017-03-15 17:38:57


co ty piszesz za głupoty ??
22 lata na bombie iniekcje ostatnimi laty co 2 dni i często też ed

i jakoś żyje , a bije tylko pośladki i barki
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kulturystyka a problemy z erekcją

Następny temat

CYPIO PROP CYKL + ODBLOK

WHEY premium