SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pod***ka trena?

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 887 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6611
producent ma swojego reslera z niemeic i on nic nie poda na PL. No ale ty chyba masz od innego producenta tego sfaszowanego. Zadana powazan under firma nie podaje bezposrednio towaru do ludzi tazke prosze cie nie pisz takich glupot.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
wiesz swoje ja swoje, nie mam zamiaru ciebie do niczego przekonywac i mam nadzieje ze ty mnie tez nie

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Słyszałem od ziomka to samo co fortdoge pisze który zainwestewował w florę i był
zawiedziony.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 106
widocznie zalezy z jakiego zrodla, bo ja jechalem propa ,wino w tabsach i metke z flora i teraz dalej jade tego propa i jestem zadowolony, towar pierwsza klasa w przystepnej cenie, nic dodac nic ujac a pod***ke wszystkiego mozna zrobic ,ale to zupelnie inna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 887 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6611
Nic nie zmienia faktu ze flor z Pl jest produktem podrobionym. Moge sie tylko zgodzic że kazdy ma swoje układy lub swoje dojscia, napewno droga oficilana nic nie załatwisz na PL. A juz napewno nie drobny detalista lub mały hurt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13450
Tylko dziwne, ze te podrobki dzialaja i nikt sie nie skarzy jak narazie na ta firme.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 106
nie wiem czy to cos zmienia ,ale jeszcze pol roku temu flormedicolabs mial oficjalna stronke gdzie mozna bylo wbic batch number i wychodzilo ci potwierdzenie czy to jest ich oryginalny produkt ,niewiele to ale zawsze dawalo jakis obraz szczegolnie jak mozna bylo sprawdzic wieksze partie,niestety stronke ta w magiczny sposob wsiakla i nie moge sie z nia polaczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13450
No i powie taki jeden, ze w PL sa podrobki flor medico i juz nie wiadomo co robic czy brac z tej firmy czy nie. Nikt sie nie skarzy a tu taki jeden *******nie cos i nie wiadomo co robic nawet nie odpisze nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 887 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6611
Juz ci odpisuje duzymi lietrami; FLOR MEDICO TO 100% FEJK.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13450
Jeszcze mozna dopisac dzialajacy fejk.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron Depo 250mg/ml Galenika (niebieski) real czy fake ?

Następny temat

M-DROL competitive edge labs watpliwosci

WHEY premium