SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwsza kuracja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1379

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam. mam 18 lat, cwicze od wakacji tamtego roku.moje wyniki są niezacieawe:) tylko 75 kg na klate, w lapie ze 36.hehe.czyli jednym slowem niewiele. a przy mojej masie powinno byc duuuzo wiecej.przyznam sie, ze sie czesto obijalem i nie byl to trening taki jak powinien byc ale juz teraz od 3 tygodni chodze regularnie:) mam juz odlazone pieniądze i do was pytanie w tym zwiazku leci. myslalem nad 10 strzalami omki, plus 10 strzalow testanatu no i jakies 100 mietka. czy cos by mi to dalo? i czy sobie nie z***e zdrowia? no i co do tego? sory ze nie pisze facjowymi nazwami ale nie za duze pojecie mam o koxach. no i czy takie cos by mi cos dalo, do tego gainera 2 kg bym jadl. czy nie okazaloby się ze w***alem tego w siebie i zamiast sie rozrosnąć to się spase. i czy to nie za mało jak na pierwszy raz? czy nie lepiej poczekac i dozbierac troszke kasy i dokupic czegos? no i jak mniej wiecej to rozpisać. znajomy już mi rozpisuje ale chcialem sie tez was zapytac:) no i tak myslalem zeby przy tym jakąś diete utrzymywać. tylko gdzie taką znajde. w ogole prosiłbym o jakiekolwiek porady co do tej kuracji.dzieki za odpowiedzi.!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6968
Czy nie za malo? Raczej o wiele za duzo!
Jesli nie masz pojecia o koksach to najpierw poczytaj i kup se kreatyne.

Trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem co to jest kreatyna:/ :) a np. wziąc 5 strzałów Omki plus 10 strzałów Testanatu. to też będzie za dużo? wlasnie po to zalozylem post bo nie wiem za duzo i wole sie popytac bardziej oświeconych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3981
Witam !
jestem w podobnej sytuacji tak ostro to cwicze juz miecha i tez mam zamiar wziosc male conieco ale narazie ide na sucho tak do stycznia zeby miesinie przyzwyczaily sie do treningu i co jest podstawowym celem jest dobrze wykonywanie cwiczen :) i podstawowe pytanie to ile masz kasy ?? ja mam zamiar zarzucic sobie dece i winstrol do tego dieta po tym oczywiscie clomid i na samym koncu clen czeba tez liczyc sie na zakup bialka podliczajac wszystko wyszlo mi tak okolo 400 zl to bedzie moj pierwszy cykl i zarazem ostatni :) tylko co do diety nie jestem pewny :( jakby jakis spec wypowiedzial sie na ten temat jaka dieta byla by dobra do takiego cyklu moim zdaniem wyskoko bialkowa ale nie jestem pewienm wiec prosze mnie nie besztac za ta wypowiedz :) oczywiscie jeszcze mam zamiar popracowac nad tym cyklem bo mam duzo czasu na to :) chociarz jestem pewinen co do niego :) ale nie zaszkodzi nad nim jeszcze pomyslec :) tego nie mozna sobie wziosc otak moim zdaniem czeba dobrze pomyslec nad cyklem i liczyc sie z konsekwencjami !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1026 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32333
gruby jak ty jush cwiczysz ostro miecha to musisz koxa se walnąc jak nic

##JeŚLI DoPiNg TO tYlKo fOrMa naJCzYStSZA##

##SFD FIGHT CLUB##

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3981
oczywiscie nie namawiam cie do tego cyklu :) poprostu jestesmy w takiej samej sytuacji i napisalem jakie mam zamiary :) a na twoim miejscu posiedzial bym dluzej na forum ( i nie tylko !!! ) i doszkolil sie w sprawie dopingu ! a na tamet omki to nie mam dobrego zdania ! oczywiscie mozecie mnie besztac za te wypowiedzi :) zdaniem niektorych to pewnie teraz niezle zacwaniakowalem :P ale takie jest moje zdanie na ten temat :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3981
WnB widze ze nie dokladnie doczytales mojego posta gdyz napisalem ze dopiero za pol roku jak nie wiecej mam zamair wziasc ten cykl ! i mozliwie ze nie zrozumiales tak do konca tego bo z silka ma stycznosc juz rok ale dopiero od miecha wziolem sie za siebie napisalem diete i mam dobry trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1026 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32333
nono heh stycznosc z silkom odroku to co ty robiles jak nie cwiczyles?? . Ćwiczysz miecha na serio i jush myslisz o koxach nie sądzisz ,że to za szybko ?

##JeŚLI DoPiNg TO tYlKo fOrMa naJCzYStSZA##

##SFD FIGHT CLUB##

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3981
a***** mozesz mnie besztac :D mnie to wali mam juz swoje plany :) cwiczylem ale nie mailem plynnego planu ( czyli poszedlem tak ze 3 razy na tydzien ) chodzi mi ze tak ooooo zeby zr4obic :D wiem ze to jest bezsensowne takie cos ale juz zaplanowalem i mam zamiar sie tego trzymac :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3981
wezme to dopiero po nowym roku czyli za przynajmniej 8 miechow ! 8 miechow dobrego treningu z dieta to jest twoim zdaniem maly staz ?? jak dlamnie to bedzie dobre przygotowanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1026 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32333
rób co chcesz twój wybór

##JeŚLI DoPiNg TO tYlKo fOrMa naJCzYStSZA##

##SFD FIGHT CLUB##

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co powiecie na ten cykl?

Następny temat

Który ze?...

WHEY premium