SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwsza koszulka

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2688
Wzorek
To był Pawlik jak sie nie myle (nie przedstawiał sie) mowił to w zalesiu na zawodach no bo on mowil ze jak wyciskal 180 w koszulce to czuł jak mu sie rozrywa na klacie wiec mowił aby zabrac bo jeszcze sie sprzeda i bardzo duzo jest takich koszulek (podobno)bo jak jest niezałozona to nie widac tych uszkodzen dopiero jak sie rozciagnie to sie zobaczy tak słyszalem bo ja nigdy nie mialem stycznosci z koszulkami
a ty ile wyciskales bez sprzetu jak kupiłes pierwszą koszulke i ile wazyłeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2688
no moze ktos mi odpowie kiedy kipiliscie pierwsza koszulke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5261 Napisanych postów 19363 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336288
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2688
dobrze wiesz ze nie o to mi chodzi
ile wtedy wazyles i ile wyciskales ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5261 Napisanych postów 19363 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336288
Ważyłem 92kg i wyciskałem bez sprzętu 170kg,w miarę poprawnie technicznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
milus13 Mistrz Europy IPF
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 894 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18861
ja kupiłem pierwszą w styczniu 2006r, mam jądo tej pory:D teraz zbieram kase na nową, ale sentyment do starej pozostaje tyle ze mną przeszła... wyciskałem wtedy ok 120kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
milus13 Mistrz Europy IPF
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 894 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18861
oczywiście WZOREK pomógł mi dobrać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2688
a jakie miales wtedy wyniki i ile wazyles ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
milus13 Mistrz Europy IPF
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 894 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18861
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
a ja w takim razie pytanko o trening w zużytej koszulce powiedzmy poi 20-30 uzyciach, czy jest sens zakładac taką chocby na treningi? Tz zdaje sobie sprawe ze na wynik to juz taka nie wpłynie ale czy można i czy jest sens w takich trenowac jesli nie ma sie lepszej??

wytrwałosc drogą do sukcesu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KONKURS NR 3 - ankieta i fotki nagród!

Następny temat

Pomocy!

forma lato