SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

osłonki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20368
Siemka MaM pytanie bo czytałem ostatnio bardzo dobry art i chce sie zapytać jak sie powinno dawkować sylimarol bo dawka początkująca pisze ze 140mg 3 razy dziennie ale nie ma tu informacji ile dni trzeba brac tą dawke początkującą jak by ktoś mógł by mi napisać na mojego posta to dzieki z GÓRy

A nadole macie jest to co było o sylimarolu w tym poscie


Sylimarol (sylibinina)
60draż (35mg) 7.5PLN

Działanie:
Poprzez stabilizację błon komórkowych komórek wątrobowych wykazuje działanie ochronne wobec miąższu wątroby. Działa stabilizująco, regenerująco i ochronnie na błony komórek wątroby.

Wskazania:
W przewlekłych zapaleniach wątroby, jej toksycznych uszkodzeniach oraz w marskości wątroby. Także w okresie rekonwalescencji po ostrych zapaleniach wątroby.

Dawkowanie:
Preparat podaje się po posiłkach. Dawka początkowa 140 mg 3 razy na dobę, dawka podtrzymująca 70 mg 3 razy na dobę.

:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10272
A tran?? Slyszalem ze jest dobry na watrobe podczas cyklow z 17-alfa, ale jaka jest faktycznie jego skutecznosc??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
sam zes sobie odpowiedzial co do dawkowania

od 2-3 * 70mg do 6 * 70mg

stosowac mozesz nawet przez rok

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 267 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4017
lek się kumuluje, żeby był efekt musisz łykać przynajmniej miesiąc dawkę niemniejszą niż 200 mg na dobę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
lekarz mi kiedys mowil ze po 2-3 tyg stosowania sylimarolu sa juz pierwsze efekty

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 267 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4017
z powyższego wynika, jak i zsamego opisu działania leku, że jest on dobry po a nie w trakcie cyklu. Osłonowo i odciążającu w trakcie lepiej zadziała hepatil.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 923
Owe "osłonki" nie wpływają na destruktywne działanie nadmiaru sterydów na wątrobę, ponieważ działanie sterydów na wątrobe nie jest toksyczne , ale "metaboliczne"ziałają przez specyficzne receptory. Pomagają one natomiast w części chronić wątrobe przed szkodliwym, w tym często toksycznym, wpływem innych substancji jak metabolity, leki , alkohol i inne. Działanie sterydów na wątrobe żależy tylko od ich "mocy" i dostępności czyli między innymio dawki i czasu stosowania. Specyfika działania sterydów poprzez wpływania między innymi na szlaki metaboliczne jak i immunologiczne powoduje , że wątroba narażona na ich nadmierną podaż staje się bardzo wrażliwa na wszelkie "substancje toksyczne" i tylko w ochronie przed tymi ostatnimi można próbować stosować "osłonki".
Niestety posterydowe zmiany "metaboliczne" z czasem stają się nieodwracalne, oraz dodatkowo wywołują również nieodwracalne zmiany strukturalne co razem z ze zwiększoną wrażliwością na "substancje toksyczne" powoduje powstanie marskości wątroby, a tutaj już żadnego "osłonki" nie pomogą.

Błądzić jest rzeczą ludzką

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
wieprzu - sog

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2222 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13128
Czyli jak - w trakcie lepiej hepatil a po cyklu sylimarol ????

26 weeker...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
niech sie moze lekarz wypowie

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1244 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19182
w trakcie essentiale forte+ sylimarol, a po cyklu essentiale forte+ hepatil albo heparegen

" 4 lata przerwy od SFD "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 923
Jeżeli wątroba jest jeszcze zdrowa, to należy osłonki przyjmować w trakcie stosowania sterydów, jeżeli ma już dysfunkcję to również pomiedzy cyklami. Co jest lepsze sylimarol czy hepatil nie jestem w stanie odpowiedzieć, wydje mi się, że zależy to od typu dysfunkcji czyli uszkodzenia, ja bym stawiał empirycznie na hepatil podczas cyklu, a ew . sylimarol gdy z wątróbką są kłopoty, ale to jest tylko moje przeświadzczenie. Nie polecam natomiast łączenia tych leków, ponieważ podstawową zasadą jest odciążenie wątroby dlatego przede wszystkim należy jako podstawową prewencję zastosować unikanie toksyn , zbędnych leków, konserwntów , alkoholu itp.. Leki osłonowe to sprawa wtórna.

Błądzić jest rzeczą ludzką

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron-który??

Następny temat

NO I MAM CO CHCIAŁEM!

WHEY premium