SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

omka fake orginal

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 269 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15340
Panowie sory że truje dupe ale nie wiem teraz . Mozna bić tą trefną serie jeżeli rzeczywiście pochodzi od jelfy tylko jest syf czy tam słobo dziala , czy poprostu nie dziala wogole i jest do wy***ania ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
ale po co chcesz cos wbijac skoro wiesz ze to fake??

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 306 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1704
ty k0x ile ty masz lat ze takie pytania zadajesz??? mi sie wydaje że pewnie ta oma ci nic nie da i jest do wy***ania,po pierwsze to najpierw pytaj na forum i czytaj, a pozniej dopiero kupuj towar,po drugie to co ci przyjdzie po tym jak wbijesz tego fake'a?? nic wiec moim zdaniem nie warto, aczkowliek mozesz trafic taka co działa poki nie wbijesz nie zobaczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 269 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15340
w necie pisze ze tą serie wycofali bo cos tam sie z viagry dostalo i dlatego wycofuje jakas komisja . ale tu wiara psize ze jest wy***ka i że nie dziala . i nie wiem teraz ****a czy poprostu dziala ale nie brac bo jest to gowno z wiagry czy nie dziala wcale ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 269 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15340
ok , wbije 2 strzaly i sie przejde na badania tescia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 338 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5901
ta omka wornera na 3 stronie legit, good to go
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 306 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1704
no najlepiej jak wbijesz i pojdziesz na badanie testosteronu 30zł wydasz i bedziesz wiedział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11160
znowu wałek o ****a u mnie to nie lata mam inne serie 004071 005011 i 008011 i robia w c*** 2 paczki i morda jak ksiezyc :D

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale co 2paczki tygodniowo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
ja bilem 2 paczki tygodniowo fake to zamiast masy retencji to sie rzezbilem jak na 25mg propa ed

HIGH LIFE

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok

Następny temat

Myogenix Liver Fix do mety ???

WHEY premium