SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

omka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8453

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
No ja za*****a nie pamiętam żebym coś o tym dawał. Ale ja mam podziurawioną pamięć zielonymi nabojami to może
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Etam
Jaka retencja wody przy 250mg/omy/susty
Jaki arimidex

Przy takim cyklu to bym się w ogóle zastanowił czy jakikolwiek anty-estro albo anty-konwersyjny (tego to już chyba w ogóle...no - jedynie 6-oxo wspomniane przez Oma - ale osobiście nie znam tematu) jest tutaj potrzebny

IMO "standardowy" (zależy jak dla kogo) odblok (clomid/nolva z frontloadingiem) albo (jesli testowałeś i mówisz że efekty były ok) 6-oxo, tyle że jak mówie osobiście nie znam tematu ale jak miałeś już doświadczenie to czemu nie ...

I bez wydziwiania z jakimiś ari/nolvami na cyklu (jesli juz na tyle znasz siebie że wiesz że Ci nie trzeba) czy provioronami przy PCT ...

Tez jestem lajtowy Om - Po co kombinowac np. z Provironem jak on tutaj nie jest potrzebny praktycznie wcale imo. Ari tak samo. Nolva na cyklu - jeśli będzie trzeba choć wątpie.



Uriel - jak tylko spróbowac to tak 2x5IU a później zwiększac dawke najwyżej a z dietą tez damy rade ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
O Ziki jestes wielki ! Znajomi juz wczesniej przedstawiali mi opinie jakoby Capronicum bylo inna nazwa dla identycznego pod wzgledem budowy estru Decanoate, ale nic konkretnego na ten temat nie moglem znalezc ... nareszcie zamkna sie dzioby tym wszystkim ktorzy torturowali mnie stwierdzeniami, ze Sustanon jest lepszy od Omy bo ich mniej zalewa mnie zawsze krew zalewala jak to slyszalem ... a potem ogarniala radosc, ze Dekle daja 2x wieksza cene za Ome zwana Susta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra**** tam ja tez moge miec swoje zdanie

ja to widze tak

1 oma 375mg (lajtowy kick) (pol fiolki wy***ac, nie zbankrutujesz)
2-8 oma 250mg e7d
1-8 6-oxo 200mg jak nie bedzie przyrostow po 4 tyg to wy***ac, a jak retencja to zwiekszyc

po ostatnim shocie zwiekszac oxo az do 600 podczas gdy oma bedzie sie czyscic, zrobic badanie, tapering oxo

na cyklu zma, pod koniec i miesiac po tt
po omie cellpump i takie tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158896
Spice lajt =D sam ost. szukalem tej roznicy i znalazlem...czyli zadna

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1180 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20459
kanar sog bo masz malo w tym dziale a nalezy sie

boso ale w ostrogach...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Odbijam jakem laik !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
łapaj soga, proste czaisz..ajak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Sustanon - "rzekomo" jest czystszy w składzie - można przeczytać w pewnym miejscu - było napisane, że przy produkcji Omy to czasami na zygi zbiera jak się widzi sterylność. Ja nie wiem dlaczego Sustanon po raz drugi "rzekomo" mniej aromatyzuje i nie daje syfów lub daje mniej... ale prawdopodobnie mogło to być spowodowane sterylnością składu. Ile w tym prawdy? Heh.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158896
Uriel ja uwazam to za jedyne rozwiazanie co mowisz...ale z meta roznic chyba az takich nie ma czy to Pl czy ruska czy jeszcze inna...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak polaczyc

Następny temat

1-test jako polprodukt dla saa

WHEY premium