SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

okres regeneracyjny , pytanko ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
no i wielka dyskusja powstała wsumie to fajnie- troche urozmaicenia sie przyda w tym porzadkowaniu bałaganów- hehe

- we wrześniu ruszę powoli z masówką i planem typowym na siłę ,masówka ma trwać ok 4 miesięcy czyli wrzesień ,październik , listopad , grudzień . Mam nadzieję że dobije do tych 84-5 kg (oczywiście suche mięsko )

- ja osobiscie uważam że u ciebie jezeli chcesz przybrac na masie to skupiaj sie na diecie na jedzeniu czym lepiej dopniesz diete, poczytaj troche o dietach pod SW , czym lepsze bedziesz miał paliwo tym wiecej bedziesz mógł cwiczyc intensywniej, i lepsze beda efekty. a w dietach zawsze jest troche do roboty, gdzies widziałem dobry artykuł nawet w ktoryms PERFECT BODY o diecie pod SW z strony (brink zone)

-od stycznia ruszę znowu z redukcją( tak do połowy kwietnia bądź maja ,zależy jak waga ) żeby zejść poniżej 77.5 kg , niewiem jaki tutaj dam plan treningowy czy jakieś fbw czy jak , jakaś porada ?

przy redukcji liczy sie dieta z ujemnym bilansem i areoby, a ty przy takich treningach nie mozesz wprowadzic moim zdaniem takiej diety to bezsensu, przy tylu treningach ciało samo bedzie sie rzezbic- uwierz, jezeli bedziesz chcial kiedys to tak jak budowanie sily, ogarniasz sobie wolny czas od SW i pracujesz nad rzezba.

od maja przygotowania do zawodów czyli orginalny bill star , interwały ,dobra dieta i pewnie trzeba bedzie zainwestować w suple

jezeli przygotowujesz sie do zawodów, to nie billa stara bo trening jest za ciezki odradzany (kiedys tez myslalem że bedzie wporzo) duza potrzeba regeneracji do zawodów to pracuj nad wytrzymałoscia na to składa sie dwie sprawy (KONDYCJA i WYTRZYMAŁSOC MIESNIOWA)- nie staraj sie zrozumiec tylko uwierz

przerwa przed zawodami jak najbardziej!!!!! miesnie maja byc maxxx zregenerowane!!!!


po zawodach z dwa tygodnie przerwy od sw i siłki. A dalej jeszcze nie wiem ,zależy od wyników siłowych , sylwetki i wytrzymałości , będziemy szlifować braki :)

i tu własnie musisz dobrze na swoja sprawnosc i wyniki spojrzec , albo buduj siłe i wtedy BILL STAR FBW albo kondycja bo w tym zawsze sa braki hehehehe

obierz konkretny cel chcesz byc dobry jezdzic na zawody i jako dziadek popatrzec na jakies medale synowi i wnukom sie chwalic, to przestan patrzec na sylwetke i jakies drobne braki tylko skup sie wszystkimi siłami na swoj cel i dobieraj konkretne srodki sprawdzone do jego osiagniecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17417
"ja osobiscie uważam że u ciebie jezeli chcesz przybrac na masie to skupiaj sie na diecie na jedzeniu czym lepiej dopniesz diete, poczytaj troche o dietach pod SW , czym lepsze bedziesz miał paliwo tym wiecej bedziesz mógł cwiczyc intensywniej, i lepsze beda efekty. "

1.nie rozumiem tego troszeczke :) chodzi ci o to że im lepsze paliwo tym więcej będe mógł z siebie dać na treningach sw ? a o co chodzi z tym dopięciem do diety ?

2."moim zdaniem takiej diety to bezsensu, przy tylu treningach ciało samo bedzie sie rzezbic-" /

no właśnie , niestety nie u mnie zawsze jak trenowałem tylko sw to waga w miejscu stała ,a sylwetka oraz siła praktycznie nie ulegały zmianie, później jak dołożyłem też siłownie to samo ,brak efektów praktycznie . Teraz dopiero jak mam diete z ujemnym bilansem, aerobami i treningiem siłowym zauważam efekty i to jak na razie
całkiem spore .

3. "składa sie dwie sprawy (KONDYCJA i WYTRZYMAŁSOC MIESNIOWA) "

czyli w takim razie trening stacyjny będzie zapewne dobry .Gdzieś na był artykuł o treningu stacyjnym brocka lesnara ,bodajże na crossficie .

4 . "obierz konkretny cel chcesz byc dobry jezdzic na zawody"

Tak jak pisałem wcześniej najpierw chcę osiągnąć swoją wymarzoną sylwetkę , a później się wezmę za zawody i to one będą moim priorytetem . Podczas okresu nabierania masy oraz podczas rzeźby będę przecież cały czas urozmaicał swoją technikę ,bo na treningi będę chodził na 100% .
Będą to moje pierwsze zawody więc nie myśle odrazu o strefie medalowej ( chociaż fajnie było by zdobyć złoto :) ) trenuję dopiero pół roku systematycznie ,wcześniej trenowałem coś ok 5 miesięcy lecz miałem przerwy spowodowane kontuzjami ,oraz wyjazdami trenera .
Po zawodach w czerwcu postawię wszystko na jedną szale tzn , siłka i dieta pod sw . I od tego momentu bede już prowadził aktywny udział w zawodach .

ps.:Brałem cytaty i pisałem punktami żeby było przejrzyściej .

Zmieniony przez - Cyborg69 w dniu 2011-06-09 23:12:03

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"



TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
1. tak czym lepsze paliwo , czy bardziej przyłożysz sie do tematu odzywiania tym edziesz mógł ciezej pracowac i tym samym bedziesz miał lepsze wyniki
2. to juz musisz sam podjac decycje, to twoj wybór ja tylko napisałem jak ja to widze
3.tak stacje beda ok, jak najbardziej

4. heheh JAK coś osiagniesz napisz i sie pochwal życze powodzenia

jak chcesz cos jeszcze to pytaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17417
Tomasz to masz soga . Teraz przenoszę sie do mego dziennika . Jak masz czas to zajrzyj .
https://www.sfd.pl/Cyborg69__cel_rzeźba_,bo_lato_:_-t752959.html#post3 

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"



TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
POWDZENIA napewno zajrze, a i ty masz SOGA za naprawde obszerna i ciekawa dyskusje, których naprawde mało tutaj jak na FORUM DYSKUSYJNYM
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na masę do oceny

Następny temat

pytanie ! brzuch

WHEY premium