SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odszkodowanie po rekonstrukacji więzadeł kolana

temat działu:

Zdrowie i Uroda

Ilość wyświetleń tematu: 1838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 788
czesc. mam takie pytanko do osób orientujących sie w temacie, ponad półtora roku temu zerwałem więzadła w kolanie podszas gry w piłke na naszych super Orlikach, z tego powodu przeszłem operacje rekonstrukcji acl. ktróra odbyła sie w kwietniu tego roku czyli dokładnie rok i 2 miesiące po zerwaniu .otóz przejde do sprawy która mnie interesuje, chciałbym ubiegać sie o odszkodowanie tylko włąśnie nie wiem czy wogóle moge .sprawa wydaje mi sie troszke skomplikowanie może dlatego że komplentenie jeste zielonym jeśli chodzi o ten temat, uraz wydażył mi sie prawie pótora roku temu jak już wcześniej wspomniałem , byłem wtedy uczniem ostaniej klasy LO i pamiętam to jak dziś że 50 dych na ubespiecznie płaciłem także ubespieczony w tym czasie byłem w jakiej firmie to nie wiem ale być byłem. ,niewiem też czy takie ubespiecznie szkolne obowiązuje także poza szkoła.?
Chciałbym teraz troche pieniędzy od ubespieczyciela wydrzeć bo jak sobie wyliczyłem to ponad 1 tysiąc kosztowała mnie 3 miesiączne rehabilitacje i 300 zł stabilizator także przynajmniej część tych pieniędzy chciałbym odzyskać, moze mi ktoś podpowiedzieć jakie papiery są mi teraz potrzebne aby ubiegać sie o te odszkodwanie (jeśli wogóle moge ) niewiem mam iść do byłej szkoły po jakeś zaświadcznie ze byłem wtedy ubespieczony czy coś, ? moze ktoś pomóc z góry dzięki sog poleci, i sorrki za błędy bo napewno one sie pojawiły
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
"niewiem mam iść do byłej szkoły po jakeś zaświadcznie ze byłem wtedy ubespieczony"
Tak najpierw musisz ustalić kwestie tego czy i jakie miałeś ubezpieczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1043
Musisz iść do sekretariatu dawnej szkoły, tam powiedz, że chcesz złożyć papiery o odszkodowanie do ubezpieczalni, pani Ci na pewno wszystko wytłumaczy i pokieruje w końcu kto pyta nie błądzi:)
Tylko nie wiem jednego, czy jesteś jeszcze ubezpieczony, czy okres za jaki zapłaciłeś już minął. Ubezpieczenie wykupione obowiązkowo w szkole obowiązuje też poza nią.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zbyt wysokie ciśnienie. Co na to?

Następny temat

Dojrzewanie

WHEY premium