SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odblok po cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2135
Witam
jestem na cyklu z testosteronu propionat cykl ma trwać 8 tyg 100mg e2d, teraz jest to mój 5 tyg, mam zakupione 15000u.j. HCG, i mam kilka pytań.
1) czy 10000u.j wystarczy na odblok??
2) chciałem bić od 7 tyg po 2500u.j w 1ml co 3 dni czy będzie tak dobrze??
3) mieszkam w Holandii i chciałem kupić strzykawki insulinowe ale w aptece kobieta powiedziała mi ze nie używają ich tu.. i w aptece tam gdzie mieszkam nie kupie ich i co teraz czekać aż brat wyślę mi z polski ?? i kupiłem sól fizjologiczną ale nie jestem pewien czy jest ok.
4) jaka będzie różnica jeśli wbije HCG domięśniowo zamiast podskórnie??
5)i co do rozrobienia, mam 2 ampułki w jednej jest proszek a w drugiej płyn, ten proszek i płyn mieszamy razem dolewam 1 ml soli fizjologicznej i w 2ml mam 5000u.j. HCG?? I po rozrobieniu trzymam HCG w lodówce do 14 dni?
i w ostatni dzień kiedy daje strzała testosteronu wbijam ostatnie HCG i 3 dni później daję clomid??

z góry dzięki za pomoc


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15722
1. hcg raczej zbedne przy tak krotkim czasie
chyba ze jajka sie zmiejszyly. sol raczej nie taka;/. mozna bic domiesniowo spokojnie :) rozrob w 5 ml bedziesz mial 1000 i.u na 1 ml .



Zmieniony przez - MERS w dniu 2013-01-31 20:51:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10123
a insulinowki kupisz napewno tez w holly na necie,ebay,amazon,albo jakas stronka ze sprzetem medycznym,zreszta jak ci wysla z polski to beda w dwa dni,do mnie szly z polski do anglii 2 dzionki,to moze ci brat kupic tez sol fizjologiczna w aptece i po problemie

zwyciestwo jest wazne,ale wazniejszy jest udzial z walce

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metanabol + kamagra

Następny temat

szybkie pytanie

WHEY premium