SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odblok.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 476
Witam. Czy mogłby mi ktoś poowiedzieć ile Clomidu i Nolvy będę potrzebował po cyklu z 13 strzałów enana 8 strzałów deci 20 strzałów omki i 10 strzałów wina. Cykl wygląda nast.:
przez całe 10 tyg biorę po 2 szoty omy tygodniowo. przez pierwsze 3 tyg 2 szoty enana tygodniowo, a przez tesztę tygodni po 1 strzale. Przez 8 pierwszych tyg po 1 strzale deci tygodniowo a w 5 tyg całego cyklu, dołączam do wsztstkiego winstrol 2 szoty tyg. Czy nolva i clomid wystarczą i ilę tego potrzebuję. Clomid mam w strzałach. Pozdrawiam i z góry dziękoweczka.


Zmieniony przez - pamparu w dniu 2008-02-08 10:20:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94447 Napisanych postów 364376 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668955
nie podoba mi się ten cykl.Poza tym jaki masz ten clomid w strzałach?może pomyliło ci się z HCG?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 476
czemu Ci się nie podoba? i nie pomyliłem się mam clomid w zastrzykach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94447 Napisanych postów 364376 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668955
nie widze sensu mieszania omki z test enent poza tym vinko 2 razy w tyg to za mało jego okres póltrwania to jest ok 48 godz tak więc max co 2 dni a najlepiej co dzień.Dobra jakie stężenie tego clomu jest i ile tego masz i z ciekawości co to za firma z tym clomem bo ja nie widziałem takowego jeszcze.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94447 Napisanych postów 364376 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668955
a odblok ok 20 dni po ost srzale omki clom 100-100-potem 50 mg dziennie przez 3-4 tyg nolva 20 mg dziennie zaczynasz równo z clomem pomyślał bym też o provironie jak masz dojście i brał 25-50 mg dziennie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w cyklu metka i nie pewne serce

Następny temat

jak często bić?

WHEY premium