SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowe rozstępy po treningu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1954

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez krzykacz z działu Zdrowie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 143 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3288
Dzisiaj po treningu klatki zauważyłem nowe rozstępy które są o czerwonym zabarwieniu.
Mniejsza oto ale jak to możliwe ze po 1 treningu są nowe do ch..a ?
Dodam że nie oszczędzam się ost na treningu klatki, z uwagi na lekkie lipo, używam jeszcze przed treningówki która mocno pompuje.
Pozdrawiam wiem że powielam już te posty ale poradźcie coś oraz może jakieś preparaty pomocne przy tego typu rozstępach.

Zmieniony przez - emras w dniu 2011-05-12 22:11:55
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
normalne... ja nie znalazlem sposobu, robily sie do pewnego czasu, teraz idzie juz bardzo wolno wszystko wiec rozstępów nowych jako tako nie ma, ale uzywam balsamu nawilżającego caly czas - troche pomaga. Mozesz pobawić sie w magiczne kremy ale to droga zabawa i często zostajesz z pustym portfelem

Zmieniony przez - raszek01 w dniu 2011-05-12 22:17:19

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
zapraszam do tematu podwieszonego https://www.sfd.pl/ROZSTĘPY-t585764.html 
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ból pleców po upadku

Następny temat

pęknięte śródręcze - a co z rozwojem

WHEY premium