SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

na surowo...??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 696 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12290
miód!! kurde to jest pomysł!! - skowron masz soga za to

domer heh to wszystko zależy, np od rasy (amerykańskiej nie polecam dużo tłusczu) i np stylu zycia (jakbys dostał w łapy takiego kulturysty na rzeżbie to prawie czyste białko )

wierz w siebie bo religie moga zawieść ; )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Irokez- ale nie przesadź z tym miodem- jedna łyżka w zupełności wystarczy .. A tym się nie najesz..
Czasem trzeba zacisnąć zęby i chwile poczekać zanim wszystko się przygotuje, ćwicz silną wole bo sobie nigdy na redukcji nie poradzisz- chyba, że nie planujesz

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 696 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12290
no narazie redukcja dla mnei to abstrakcja...heh zresztą teraz właśnie miałem kilkumiesięczną przerwe od siłowni i stwierdziłem że po co się wysypiać, dbać o żarcie i inne takie ******ły jak i tak nie ćwicze do tego jeszce pare imprez z % i efekty były takie że w bicu spadło 3 cm w pasie 4, w klacie podobnie a uda to już wolałem nie mierzyć

wierz w siebie bo religie moga zawieść ; )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
No i widzisz masz odpowiedź...
O diete i odpowiedni sen trzeba dbać nawet jak się nie ćwiczy- właśnie po to aby minimalizować spadki
pozdrawiam

Smerfujący Moderator

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny i poprawy

Następny temat

CKD spadki!!!

WHEY premium