SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mniejszy i lzejszy :)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1697

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podobnie jak kolega olorin niedawno zaczalem sparingi pod katem parteru :).. mam jednak pewien problem...

moj przeciwnik jest ode mnie mnie mniejszy i lzejszy...
pomimo tej przewagi mam problemy poniewaz za kazdym razem gdy znajdziemy sie juz w parterze on zaklada mi garde...
czy sa jakies sposoby na przerwanie tej gardy lub jej ominiecie?...

z gory dziekuje za pomoc



Zmieniony przez - i.c.e. w dniu 2002-03-17 23:09:35

Zmieniony przez - i.c.e. w dniu 2002-03-17 23:12:57
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No stary :) Ja wlasnie, jestem zazwyczaj tym mniejszym i lzejszym zawodnikiem. Jest kilka sposobow na zerwanie gardy, a poniewaz jestes zakladam silniejszy powinno Ci sie udac. Np. jedna reka zlap go za kimono na piersi, i przyciskaj go do ziemi, zeby nie wstal. Wazne jest, zeby odchylic sie do tylu i nie zlapal Cie za glowe, bo sprawa sie skomplikuje. Jednoczesnie jadno kolano przystaw mu pod tylek i dociskajac go do ziemi, mocno odbijasz sie z drugiej nogi. Jesli gosc jest slabszy i juz nieruchliwy, to zerwiesz.

Aviator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w koncu ktos zwrocil uwage na mojego posta.....dziekuje Ci bardzo Aviator... jestes debesciak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Musisz mu walnąć z piąchy w twarz, na przyszłość już mu się odechce gardę zakładać. I najlepiej bądź od pasa w górę goły, żeby Cię za rękawy nie łapał. Iak nie będzie chciał po jednym strzale puścić, to nie patrz na nic, tylko policz 20 uderzeń na jego buzię i dopiero przestań. Acha, kup wcześniej kartę telefoniczną, żebyś mógł wezwać dla niego pogotowie. No chyba, że masz komórę.Mówię Ci stary, jak się będziesz cackał, to on będzie Cię olewał i pedalsko nogami oplatał, a jak zobaczy, że jesteś ***nięty, to zyskasz szacunek.

Wariat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zwlaszcza jak Cie podczas tego zadusi i sie w gacie zlejesz.
Przerywanie gardy to najtrudniejszy element walki w parterze. Nie nauczysz sie tego przez internet. Trzeba ruszyc dupe do klubu Bjj.

Paweł Ziółkowski
---
"jest takie miejsce (ring lub klatka) gdzie małe dzieci płaczą, ale mamusia nie słyszy"
Renzo Gracie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
problem polega na tym ze w moim miescie nigdzie nie ma klubu bjj... gdyby byl juz dawno bym trenowal...

dziekuje za wszystkie odpowiedzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pozostaja seminaria, obozy i wyprawy do najblizszego klubu.

Paweł Ziółkowski
---
"jest takie miejsce (ring lub klatka) gdzie małe dzieci płaczą, ale mamusia nie słyszy"
Renzo Gracie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyzszego i ciezszego do parteru

Następny temat

JAK KOPAĆ W ZWARCIU

WHEY premium