SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

methandienone + odżwyki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23
Witam dziś zakupiłem ruską metkę methandienone wyczytałem że dawkować trzeba tak:
1 tydzien-po 2 tabletki dziennie
2 tydzien-po 2 tabletki dziennie
3 tydzien-po 3 tabletki dziennie
4 tydzien-po 3 tabletki dziennie
5 tydzien-po 2 tabletki dziennie
6 tydzien-po 1 tabletce dziennie

Ale wcześniej brałem metę tajlandzką i dawkowanie było zupełnie inne.
Dawkowałem 1 tabletkę przed treningiem 1 po, przed snem i rano na czczo.
A tu nie wiem jak dawkować czy po treningu czy przed.
I czy 2 tabletki od razu czy ma być jakaś przerwa kilku godzinna.

Słyszałem że na ochronę żołądka zalecane jest picie mleka tak kolega mówił ale nie wiem czy to prawda :/
Wiem że nie wolno popijać colą bo już nie jedna osoba mi to powiedziała.
I mam teraz pytanie dotyczące tematu bo poprzednie pytania odbiegały trochę
Więc tak biorąc tą metkę mogę brać HMB Bolon Olimpa???
Czy nie brać??
I czy można jeszcze dorzucić do tego Kreatyne mega caps 1250 Olimpa bo ją biorę już dłuższy czas regularnie.
I czy ta metka jest dobra i po ilu tabletkach przyjdą jakieś efekty???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
nie tak całkiem w skrucie..chodzi o to ze tój muzg a dokłądnie przysadka zostanie zablokwana co oznacza ze twoje jajka przestana pracować ..impotencja ,zanik mięsni i depresja ..tymn grożio nieumiejętne używanie koksu..masz racje andrius ..kredka ..o kurede jak bym mił kreatyne w twoim wieku .to bym teraz tu niesiedział na tym dziale :) gainer sokojnie ,możęsz se najwyzej extra zapodac argininę w dużęj dawce ..to podbije ci hormon wzrostu ..zreszta w twoim wieku niebardzo nawet i arginina wskazana bo podobno stawy przerastaja ale to raczej jak bedzesz solidnie ćwiczył to niegrozi ..argi z kredka fajne kombo


Zmieniony przez - darmozjad w dniu 2009-12-03 00:05:36

pump it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
wypelnij ankiete
nie bierz odzywek bo to nie zdrowe
mleko dobrze slyszales ze zle lepsza woda z parowek po gotowaniu.

Zmieniony przez - szeryf-81 w dniu 2009-12-02 22:59:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23
Masa: 65kg
Wzrost: 175
Wypycham: 70 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
ok.rozumiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 899 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9988
16 lat, idź spać śpiku

my tą moc mamy w sobie, mamy w sobie ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 305 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5353
inkognito jaki ty wszystko wiedzacy... kolego odstaw doping!! przy twojej wadze i osiagach odżywki mogą wiele zdziałać.

Trenuj z głową, wtedy mięśnie więcej mogą!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
swoja drogą dil niegłupi wcisną mu tabletki z wypełniacza bez metki w środku hhehehe do spania

Zmieniony przez - darmozjad w dniu 2009-12-02 23:10:53

pump it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5298
won do książek gówniarzu
1

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23
darmozjad się mylisz bo opakowanie takie jak tu http://sterydymax.webpark.pl/methandienone.jpg i wszystko było zapieczętowane oryginalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
no raczej ..zresza może jeść ,,i tak ta meta to wałek dla malolatów.mozęsz odrazu w kibel to zapodać ...w twoim wieku to masz taki poziom endogennego testosteronu i możliwości regeneracji co niejeden na forum musi wbijąć soku żęby go porobiło ....ale w twoim wieku teaz łątwo się zablokowac i bedziesz miał nielada problem ..ale**** tam rób jak chcesz rozumiem ze przyszedłęś na forum po radę to posłuchaj lepiej jak nie to zdupczaj i żryj tą mete ..bedzie z ciebie więcej śmiechu jak respektu jak bedziesz płakał w kącie ze niedajesz rady bo ci blok się zrobił ..pozdro małolat ..metke masz wałowaną na bank ..a moja rada to fakt i karzdy z tego fotóm to potwierdzi co mówie

pump it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
tyu no co mam ci powiedzić ta meta jest oryginalnie wałowana ..to nie dilo cie porobił ..moze sam niewie co ma a moze wie i ma dla leszczow bo w twoim wieku i tak cie porobi twój włąsny organizm
..ps miałem ją mozesz ja odrazu wy***ać ..zarłem ją po 5 dziennie i nawet nieporobiła jak jedna.podkreslam jedna tabl polskiej :P poznać to ale palcebo też robi tak więc powodzenia..a ty myslisz ze mało jest wałów oryginalnie pakowanej mety ?




Zmieniony przez - darmozjad w dniu 2009-12-02 23:20:35

pump it

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc , hcg

Następny temat

Wpływ SAA lub jego brak na trzustkę

WHEY premium