SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

metanabol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cwicze 3 razy w tygodniu diety własnie nie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Jak diety nie bedzie dalej, to nie osiagniesz nic nawet na koxie. To nie magiczna pigulka rozwiazujaca wszystkie problemy
Moja propozycja, odwiedzasz po koleji:
dzial "Trening" - piszesz posta ze swoim treningiem i dostajesz do niego korekte.
dzial "Odzywianie" - czytasz posty podwieszone (te u gory, na czerwono), ukladasz diete i dajesz ja do oceny.

To jest podstawam, jesli w diecie nie uda Ci sie usyskac tyle bialka ile potrzebujesz, albo chcesz sie czyms wspomoc to do dzialu "Suplementacja". Chociasz ja nie uwazam tego za konieczne.
Przy Twojej wadze utrzymanie 2g bialka na 1kg masy ciala to zaden problem, a nawet i 3g.
Zycze powodzenia i wytrwalosci.

pozdrawiam Logan
"Posrod zwyczajnych chwil, budzic sie rano ze spokojem - zwykle marzenie moje. W sumie, swiata wcale zmieniac nie chce, to bylo by szalenstwem dlatego juz nie mysle o tym wiecej.[...]Usmiecham sie, bo umiem wybrac, mam swiadomosc, pelny wolnosci, nie jak zaprogramowany robot"

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na dobra zastosuje sie do twoich wskazuwek a winstrol moge wziac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1079 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15937
winstrol jest hepatotoksyczny czyli szkodliwy na watrobe Nawet ten w zastrzykach Nie rozumiesz ze sterydy nie sa dla ciebie Chyba ze chcesz znowu zachorowac Poza tym winstrol gowno ci da

>>> doradca w Dopingu <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale to była to najmiej szkodliwa zułtaczka i 10 lat temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Nie nic wziac, jestes za mlody i masz zerowe pojecie o podstawach. Zrob jak napisalem i nie marudz, bo jesli sie zastosujesz do moich wskazowek to napewno trening da Ci efekty.

Ehh, kolejna syzyfowa praca.
Masz racje Pipes ze nie piszesz w takich postach.

pozdrawiam Logan
"Posrod zwyczajnych chwil, budzic sie rano ze spokojem - zwykle marzenie moje. W sumie, swiata wcale zmieniac nie chce, to bylo by szalenstwem dlatego juz nie mysle o tym wiecej.[...]Usmiecham sie, bo umiem wybrac, mam swiadomosc, pelny wolnosci, nie jak zaprogramowany robot"

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1079 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15937
Kazdy sie pomalu wylamuje bo ile mozna !!!!!

Piszesz takiemu ze mu zaszkodzi a on swoje. Biora sterydy nawet zdrowy moze dostac zoltaczki, co przy winstrolu jest bardzo prawdopodobne bo jak juz pisalem jest hepatotoksyczny.

Jaki to typ zoltaczki wogole bo z tego co pamietam jedna jest uleczalna calkowicie a druga sie odnawia i sie choruje cale zycie
Niech ktos mnie poprawi jak sie myle !!!!!!

Sa stery ktora nie szkoda watrobie w normalnych dawkach ale tobie nie trzeba koksu tylko rozumu

>>> doradca w Dopingu <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
logan to jest mój trening
DZIEN 1
Klatka leżąc na ławce poziomej, wyciskanie sztangi w górę 4 serie po 10 powtórzeń
Leżac na ławce skośnej (30) wyciskanie sztangi w górę 4 serie po 10 powtórzeń
Triceps UGINANIE PRZERDAMOION na ławce pozoimej 4 serie po 10 powtórzeń
WYCIAG 4 serie po 10 powtórzeń
BICEPS stojąc, uginanie ramion ze sztangą łamaną 4 serie po 10 powtórzeń
stojąc, przemienne uginanie ramion ze sztangielkami 4SERIE PO 10 POWTURZEŃ
DZIEN 2
Grzbiet przyciąganie drążka wyciągu do klatki siedząc 4 serie po 10 powtórzeń
Podciąganie sztangielki jednorącz 4 serie po 10 powtórzeń
BARKI stojąc, wyciskanie sztangi zza karku 4 serie po 10 powtórzeń
stojąc, wznosy sztangielek bokiem w górę 4 serie po 10 powtórzeń

a co diety to nie mam pojecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Ja bym tego nie nazwal treningiem

Wejdz do dzialu "trening" i zaloz nowy post. Opisz w nim trening swoj i siebie wg tego
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=47810

Z checia Ci pomoge, ale nie tu bo to nie ten dzial.
Czekam na Twoj post w dziale "Trening".

pozdrawiam Logan
"Posrod zwyczajnych chwil, budzic sie rano ze spokojem - zwykle marzenie moje. W sumie, swiata wcale zmieniac nie chce, to bylo by szalenstwem dlatego juz nie mysle o tym wiecej.[...]Usmiecham sie, bo umiem wybrac, mam swiadomosc, pelny wolnosci, nie jak zaprogramowany robot"

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
nie mam pytan

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Doradca w dziale Alternatywna Droga
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clen a temperatura?

Następny temat

Sylimarol?

WHEY premium