SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

metanabol

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1901

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1234
Takze jak nie wiesz to nie gadaj bo znasz sie jak byk na gwiazdach bo mam wieksze pojecie o dopingu niz ty;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 261 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1859
Oprócz tej wiedzy o dopingu trochę więcej oleju w głowie by się przydało. :P

Nie ma co ludzi w ten temat wkręcać, tym bardziej tych którzy ćwiczą zupełnie amatorsko bez znajomości większości podstaw odnośnie treningu czy diety a łapią się za koksy.

Nie wyjdzie to nikomu na zdrowie.

Hard Work Forever Pays.

,,By na szczyt się dostać nim twój czas zgaśnie
musisz w tym co robisz odnaleźć pasję."

Chętnie pomogę w kwestii diety-treningu-suplementacji.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Nikt tu nikogo nie wkręca, poza działem do tego przeznaczonym na forum zakończy się to banem.

Dokładnie kolego @Enanthate troszkę wypadałoby oleju przybić ale do łba, nie w udo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1234
Ja bije w ramiona;D bo jestem twardy hehe;D a co do mety to za szybko;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Faktycznie kolega ma wiedzę o saa, 5 dni nowe konto i 2 nagany :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 350 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4311
co nie zmienia faktu ze jakbys byl taki od dopingu to bys po 1 nie wazyl tylko 80 kg i wypowiadalbys sie madrzej a nie chwalil "ze ty jestes od dopingu" i czesciej bys sie wypowiadal w dziale doping a nie tutaj :) to wyglada na to ze chcesz sie pochwalic ze ty taki obeznany w saa jestes zeby cie wszyscy uwazali za koksa
I jeszcze jedno twoj sposob pisania pokazuje ze moze i masz te 23 lata ale mentalnie to masz chyba z 16...

Zmieniony przez - xMajkellox w dniu 2014-04-30 13:47:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Kolega ma pojecie w dopingu jak ja w piłce kopanej

@up w jaki sposób waga jest dla ciebie wyznacznikiem? jesli byłoby to 80kg czystego mięsa uważasz że to mało ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
dexterpro


@up w jaki sposób waga jest dla ciebie wyznacznikiem? jesli byłoby to 80kg czystego mięsa uważasz że to mało ?



Koledze wyżej pewnie chodziło o to, że rzadko koksujący ważą 70-80 kg :) Ale u większości na saa nie ma co rozmawiać o czystej masie, raczej woda waży :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
No to widzę że ty też nie świecisz jeśli chodzi o doping

woda to u sezonowców którzy żrą mete w piwnicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Owszem jestem zielony z saa ale sam przyznasz, że 80% koksujących to klocki i sezonowcy. Dlatego koks kojarzy się ze 90-120 kg bykiem :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

karta apteczna

Następny temat

cwiczenie na nogi a bieganie

WHEY premium