SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

meta czy m-drol ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przecie test hamuje syntezę kolagenu i nici z cudownych właściwości deki na stawy.
Zresztą deke i to solo przepisują lekarze (ba arni leciał po 100mg mety i deka)

Zmieniony przez - dobrykoks w dniu 2011-02-10 19:42:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 486
Witam! Zamierzam zaczać cykl tak jak w temacie na mecie albo m-drolu. Mam 22 lata, obwód bicepsu 42cm , wzrost 182cm i waga 92kg.
Za kilka dni skończe cykl na suplach tzn. superpump250 i storm. Moje pytanie brzmi co najlepiej zapodac na pierwszy raz? Mam około 150 tabletek mety i około 50 m-drolu. Do tego 24tab. clomidu witamine b6 i esseliv forte( jako osłonke). Musze dodac że choruje na astme oskrzelową. Pozdrawiam! Prosze o rade!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 486
Pomoże ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 140 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1335
dobrykoks
Przecie test hamuje syntezę kolagenu i nici z cudownych właściwości deki na stawy.
Zresztą deke i to solo przepisują lekarze (ba arni leciał po 100mg mety i deka)

Zmieniony przez - dobrykoks w dniu 2011-02-10 19:42:00


A masz może linki do jakiś badań które to potwierdzają? Nie wiem skąd sie wziął ten mit że testosteron zmniejsza synteze kolagenu o 70%. Podobnie ludzie narzekają na winko że wysusza i stawy skrzypią, a stanozolol ma bardzo wyraźne działanie zwiększające synteze kolagenu, więc chyba nie w tym sęk. Za właściwości "lecznicze" deki i zmniejszenie bólu stawów odpowiada raczej retencja wody, dlatego winko które jest tak nisko androgenne i nie wywołuje retencji "czuć w łokciach"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok - Podtrzymanie masy

Następny temat

Krótkie Cykl Polsiej Mety

WHEY premium