SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masujący staruh 2013/2014

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
staruh
Uwaga przestrzegam was przed wybieraniem gotowanej piersi z kurczaka w dzienniku na potreningu. W 100 gramach jest 33 białka co jest chyba pomyłką.



100g ugotowanej to wiecej niz 100g surowej bo podczas gotowania sie kurczy wiec mysle ze nie ma bledu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5663
Chyba że tak. Jak się smaży to też traci wagę. Btw opuściłem 2 wpisy ale to dlatego że nie miałem czasu pisać, treningi zaliczone, dieta oprócz weekendu też w miare ok. Mam dwa pytania na które mam nadzieje otrzymać odpowiedź kogoś kompetentnego :D 1. Czy ważenie sie codziennie rano naczczo po odlaniu się jest dobrym wyznacznikiem czy masa za szybko nie idzie? Wydaje mi sie że ktoś pisał że to mało dokładne czy tam wiarygodne. 2. Siła mi idzie zaj**iście na wielostawowych lecz na małych partiach ciężko mi dodawać więcej ciężaru, mimo że hipertrofia idzie fajnie. Co robić? Dzięki

Zmieniony przez - staruh w dniu 2013-11-27 20:44:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5663
Zalałem się jeszcze bardziej w ciągu tych 2 tygodni ( 82 kg około) i nie wiem co teraz. Wiedząc że jestem endo mogłem to bardziej kontrolować, i obcinać kcal. Mimo że nie jadłem nic niezdrowego to przesadziłem. Co teraz mam zrobić? czy coś stoi na przeszkodzie pociągnąć mase do marca tylko już z bardziej ogarniętym bilansem? Czy koniecznie musze teraz zredukować? Nie chce robić dwóch redukcji a zależy mi na dociętej sylwetce na wakacje. Dzięki! http://imageshack.us/g/1/10433315/ 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan dla ektomorfika

Następny temat

Plan treningowy po długiej przerwie

WHEY premium