SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kuracja dla chłopaka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Ja sie zgodze z Aleksem... szczególnie widząc coś takiego "pt- plecy+ uda+ brzuch"...
Nie wyobrażam sobie zrobić nóg i pleców na jednym treningu. Po treningu pleców już bym sztangi nie utrzymał na barkach robiąc przysiady... baa - pionową pozycje ciężko utrzymać... po treningu nóg z kolei nie miałbym siły ustać na zgiętych nogach i robić martwy - trzęsłyby sie jak galareta.. tak samo zaprzeć się nogami do wiosłowania na maszynie. No ku.rwa nie wyobrażam sobie tychj dwóch partii razem po konkretnie przeprowadzonym treningu

Co do cyklu opcji jest mnóstwo.. jeżeli mam poważnie do tego podejść - tak, jak prosiło to miętki - to nie potrafie czegoś polecać na podstawie takich danych. Jedynie schematy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Można potraktowac m c na prostych nogach jako wstęp do siadów.
ja też nie dalbym rady na 100% mozliwości.Ale wszystko jest kwestia priorytetów.Jeśli n. dajesz nacisk na biceps/triceps i barki to taki rozkład będzie się sprawdzał.jak wytrzymasz i nie dłuzej moim zdaniem niż przez 6 tyg.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
A co do cyklu... patrząc na schematy: fajnym wyborem jest nandrolon+testosteron w niedużych dawkach (krótkie lub długie estry w zależności od priorytetu na tym poziomie) i maxymalne skupienie się na odżywianiu, dopracowanie planu treningowego. Dużo można na tym zyskać, nie można jednak zapominać o prawidłowym podejściu.

To tyle na dzisiaj ode mnie, spać ide. Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205606
Wedlug mnie martwy ciag oraz siady to priorytetowe cwiczenia do ktorych nalezy podchodzic z maksymalnym obciazeniem oraz "czuciem" co bardzo ciezko jest uzyskac w tak ulozonym treningu.
Lecz jesli ktos trenuje plecy lub nogi lajtowo to w takim razie nie widze przeszkod w tak ulozonym treningu lecz decydujac sie na wspomaganie chemia nalezy wziasc pod uwage fakt aby treningi byly przeprowadzane jak najbardziej efektywniej celem wykorzystania "mocy" saa.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Usunięty przez decadeuko za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 652

SZUKAM FACETA !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
te plany mają to do siebie, że efektywnie działają przez 6-7 tygodni

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
Holder coś tu ******lisz we własnym treningu:

"po treningu nóg z kolei nie miałbym siły ustać na zgiętych nogach i robić martwy - trzęsłyby sie jak galareta."

Po nogach jeśli wykonujesz martwy ciąg to koniecznie na prostych, angażujesz w ten sposób tylną część uda. Jeżeli natomiast ćwiczysz martwy ciąg po plecach to uginanie w kolanach jak najbardziej jest wskazane. No ale jak powiedziano wcześniej, wszystko zależy od priorytetu.

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 652
a to za co? zebys synu wiedzial kogo skasowałeś własnie

SZUKAM FACETA !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
taaa i co mam w związku z tym zrobić ???

i ku.r.wa nie mów do mnie synu bo nie jesteś moją matką !!!

Zmieniony przez - decadeuko w dniu 2005-04-09 00:41:13

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205606
-ADRIANA- to nas oswiec a nie chowasz sie pod postacia kobiety...
Nie musisz wcale podawac swoich danych personalnych choc czuje tu jakiegos kulturyste z silowni artlite'a...

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

marihuana na cyklu

Następny temat

Cykl Prolo + meta [START]

WHEY premium