SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

krwawienie z nosa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 284
Siemanko ! Od jakiegos tygodnia zaczyna mi czesto leciec krew z nosa. Przez 7 dni leciala mi 5-6 razy z czego ostatnio 2 w jeden dzien rano i w szkole oraz dzisiaj rano po przebudzeniu i przed chwila. Aktualnie ciezarow nie dzwigam jezeli ma to jakis wplyw bo mam kontuzje barku. Najczesciej krew mi leci przy probie wysmarkania gilunow z rana. Leci z lewej dziury a ostatnio bylo tak ze lecialo z lewej , przestalo i zaczelo z prawej. Mozecie podzielic aie ze mna swoimi podejrzeniami , moze mieliscie podobny przypadek?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 284
Zapomnialem dodac ze mam 15 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 284
Przed chwila bylem w toalecie usiadlem na kiblu zaczalem robic wiecie co i postanowilem sie wysmarkac i znowu sie zaczelo to juz 3 raz dzisiaj o co chodzi !! Prxy mocnym wciaganiu powietrza czuje w tej przegrodzie nosowej cos wibrujacego i swedzacego i nie moge tego wysmarkac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 841
idź do lekarza i zrób ogólne badania na krew i ob, możesz być osłabiony, póki co najlepiej bierz sobie żelazo żeby odbudować utraconą hemoglobinę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
Mi krew leci kilka razy dziennie podczas smarkania lub samoczynnie (alergia na pyłki) Masz dobrze ukrwiony nos, przy takich wysokich temp to normalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1526
Z mojego doświadczenia polecam suplementacje tygodniowa calcium oraz witaminą C w dużych dawkach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam 169 cm wzrostu i 16 lat

Następny temat

zapach moczu

WHEY premium