SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

krew w odbycie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7748

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 919 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12285
Mam podobne problemy odkad pamietam. Jeszcze zanim wiedzialem co to silownia a o istnieniu SAA nie mialem pojecia. Pojawia sie nawet podczas "miekiego" stolca. Nie czuje zadnego bolu. Poprostu nie przejmuje sie tym bo nie jest to dokuczliwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
to powinieneś iść zrobić kompleksowe badania...
krew w stolcu nie jest normalną rzeczą,
może świadczyć o zaburzeniach/chorobach pracy jelit, wątroby i wielu wielu innych rzeczach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
wczoraj od rana bolała mnie głowa i czułem sie jak bym miał zawalone zatoki wiec poszło leków i bakteri w proszku sporo taki troche lekoman ze mnie jak pisze 1 tab to łykam 2-3 co do kału byl w kształcie bobków

problemów z zołądkiem jak i jelitami nie mam

DJ100

krwi było na cały papier 1 warstwe nigdy wczesniej nie spotkałem sie z takim czymś ale twoja wypowiedz troche mnie podbudowala

ból głowy i trudności z oddchaniem jak i ból oczu miałem od rana wiec przed krwia i myśle ze było to spowodowane jakimś błedem w aplikowaniu insuliny może zapomniałem ze już brałem i kolejne 12j poszło czyli 24j

Maximus_20
no szamie orale szamie

drRzezio
tylko podczas podcierania

Jaca89
1-6 omo 250mg. ed
1-6 meta 40mg. 40mg. 60mg. 60mg. 40mg. 40mg. ed
1-5 wins inj. 150mg. ed
6-7 wins inj. 100mg. ed
7-11 wins oral 20mg. 30mg. 30mg. 30mg. 30mg. 30mg. 30mg. ed
7-11 prop 75mg-100mg. ed
10-13 clen 5 tabs ed

insulina idzie 4 dni na 1 bez po 3 tygodniach robie 3 dni przerwy

insuliny od poniedziałku 1x12j

jestem w 6 tygodniu cyklu

Fjordman
kupa 1 raz dziennie siku kilka lub kilkanascie bo wody pije około 10 litrów

dziekuje za pomoc jak sogi wejda to wejda

ide spac bo nogi w dupe od stania bola

a dzis mam inny problem zab boli

jeszcze raz dzieki za porady

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
jeśli krew jest w kale to smigaj do lekarza jak najszybciej,jeśli jednak towarzyszy tylko razem z wypróżnianiem to jak koledzy wyżej pisali,mogą być żylaki i przy wysiłku pękają.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 254 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10262
Pytalem się o częstotliwość ponieważ kiedys na CKD zaprzestalem dostarczac organizmowi błonnika (bardzo mało warzyw) i przez to częstotliwosć wyprozaniania spadla do jakis 3-4dni. Zaparcia spowodowaly obrzek żył jelita grubego co zaowocowało krwawiącymi guzkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
morzesz mieć zespół jelita wrażliwego.
kup sobie POSTERISAN 2 serie
http://www.aptekaslonik.pl/prod_info.php?c=573&products_id=296

ja często tak miewam i zawsze mi pomaga.u mnie to występuje jak długo trzymam stolec .potem jak sie gwałtownie wypróżnie dochodzi do podrażnień.

jak nie pomoże to zrób sobie kolanoskopie ,bo możesz mieć skrzepy ,żlaki

a tak na marginasie to przy takiej ilości mięsa jak jedzą kulturyści przydała by się HYDROKOLANOSKPIA raz na dwa lata chociąż.koleżka sobie zrobił ten zabieg i mówi że masakra.trawienie w hooj lepsze i lepsza regeneracja.człowiek nosi w sobie kał z przed kilku lat w okrężnicy.poczytajcie o tym zabiegu bo jest kozak.to zabieg dla wszystkich tych których żarcie męczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 332 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7706
Moglo tez sie zdarzyc przy skoku cisnienia,moglo peknac naczynko w jelicie.Jelito jest bardzo unaczynione,jesli sie wiecej nie powtorzy to nie ma strachu,mialem to samo na cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
kup se ten posterisan .moim zadaniem za 3 dni przejdzie po tym.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
juz jest ok

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Wykonaj badanie na krew utajoną w kale zgodnie z obowiązującym schematem !!!
Dodatkowo morf, rozmaz, ob, próby wątrobowe.
Z wynikami do lekarza.
Niech zobaczy i kieruje dalej - lub od razu niech kieruje.
Być może będzie potrzebne badanie wewn. jelita - przynajmniej należałoby wykonać aby się upewnić co się dzieje w środku i co jest przyczyną krwawień.
Nie daj się zwieść na maści bez Rp.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prolo a ginekomastia

Następny temat

co myslicie o hgh i oxie firmy dynamic

WHEY premium