SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

krew- maly problrem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
siema. moj bracik ma maly problem ma maly poziom hemoglobiny we krwi krew jest az taka czarna, lekaz podejrzewa ze stan przedzawalowy ale musi dopiero zrobic badania, moze ktos sie z tym spotkal co to moze byc?? moze magnezy za malo albo zelaza?? na pewno powoduje to slabe utlenienie organizmu co moze prowadzic do zawalu ale troche sie tym martwie bo ma dopiero 18 lat skonczone niedawno. Powiem takze ze moj tata mial podobnie tak ze to moze byc patologia ale zawal mial dopiero 2 lata temy a ma kolo 52 teraz
pzdr.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Żelazo + kwas foliowy + vit.C powinna pomóc na niski poziom hemoglobiny.
No ale jak już sprawa trafiła do lekarza niech diagnozuje na podstawie wyników badań.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
masz moze jakies przypuszczenia z czego sie to wzielo?? akurat wynikloi wszsytko z tego iz w szkole chcial oddac krew wiec mu pobrali i zbadali i powiedzieli ze braklo mu 0.1 chemoglobiny czy czegos zeby mu przyjeli wiec mysle ze taki brak nie moze byc znowu powazny

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Jeśli brakuje jemu 0,1 do normy to nawet nie mamy czym się przejmować

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
to znaczy wieszco jednak to patologia. Bo pytalem sie taty. On mial przedzawal 3 razy w wieku 18 22 i 17 lat temu a zawal jakies 2 lata temu. Mial taka sama krew i mowil ze zawsze go to intrygowalo, za kazdym razem kiedy mial przedzawal zemdlal i trafial do szpitala ale wtedy nie robili takich badan wiec mozliwosci byly minimalne. Wiec moj brat moze miec tak samo dla tego trzeba isc do lekarza a mowil ze go cos sciskalo w klacie juz dla tego trzeba dzialac szyko. Moja mama akurat ma znajoma ordynatorke szpitala i jednoczesnie lekarza wiec kazala przywiuesc jej wyniki i leki bedzie mu dawala i zobaczy jakie leczenie zastosowac. Stwierdzila ze to czerwonica czy cos takiego.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kolczyk w sutku.........:P

Następny temat

Problem z krążeniem!!!! POMOCY!

WHEY premium