SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kombinacja?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36903
niby to wygląda zachęcająco ale jakiejś wielkiej furory HMB na świecie nie zrobiło

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo drogie to jak **** ale wedlug mnie to chyba najlepszy srodek na regeneracje, tak jak HMB przy 6g dziennie nic mnie nie regenerowalo!


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 974 Napisanych postów 19335 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159036
no tak a jakie suple zrobile furore oprocz kretki prawie zadne...ludzie oczekuja ze cos na nich zadziala i da efekty w pare tyg. a hmb uwazam ze dziala po jakims czasie znaczy wtedy moze poprawic gestosc miesnia itd. ale sam bede musial sprobowac jako antykatabolika...mysle ze sie sprawdzi....

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak tylko jak ja mialem HMB z UN to paczka kosztowala 90zl cos obok tego, bralem 6g/dzien paczka starczala mi na 2tyg, czyli miesiecznie 2paczki
Czyli prawie 200zl a pociagnij to dluzej przez 3 miechy np. to juz mam wielka kwote juz wole za to glutaminy nakupic.


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 974 Napisanych postów 19335 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159036
temu jak sam bede bral to tylko jako antykatabolik w ilosci 3-4g nie wiecej...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168
Ja moge powiedziec na swoim przykladzie ze kreatyna podczas cyklu dawala duzo, ale po jego zakonczeniu mialem duzy spadek miesnia... ;(((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Raczej wody...


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 974 Napisanych postów 19335 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159036
kordziu kretka ciebei nawodnila a po jej odstawieniu zeszlo troche wody z ciebie....miesnie zostaly nie martw sie

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Rzeczywiscie - HMB - jest dobrym suplementem jesli chodzi o regeneracje potreningowa
Dawki ktore podal Ziki sa ok. (Ok.3g)

Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
cool 6 g nie przesadziles troche

hmb nie powinno sie traktowac jako spalacza tłuszczu bo tu efektów raczej nie bedzie ale jako antykatabolik bedzie dobry

Założyciel Mafi / Masa RulezZ /
oto moje zdjęcia po 4 miechach ćwiczeń-https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=94977
a to po 7 miesiącach zmagań z tym sportem-https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=109971
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lecytyna powder instant

Następny temat

ZASADY FORUM

forma lato