SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koksy z EAP

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4418

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 296
zastanawiam sie dlaczego za kazdym razem w kazdym poscie rozmowa zupelnie odbiega od tematu i przeradza sie w potyczki słowne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 951
chyba cos ma na to wplyw hehe)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5102
no to powrocmy do tematu. EAP dziala dobrze ? stezenia sa dobre czy ostro zanizone ? np. w mecie i dece
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Do końca świata i o jeden dzień dłużej będziesz ciągle pytał o to samo..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 951
znajomy kiedys bral Testabolon oczywiscie EAPowski i byl zadowolony ale wlasnie mial bole w miejscach klucia i goraczke. nadal tak jest z tym tesciem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
jest prolka apteczna wiec nie wiem po co te kombinacje

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5102
tak nadal bede sie pytal o to samo bo ciagle nie jestem pewien bo jedni mowia tak a inni mowia tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 296
Ilu testerów tyle opinii ) Jedni mowia ze za***isty stuff wchodzi za...scie, a inni ze gorączka, ze bol, ze shit najwiekszy pod słoncem. Jedyna rada to samemu sie przekonac, w koncu raz sie zyje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5102
ja nie mam zamiaru testowac sam na sobie hehehe kupilbym grecka ale teraz jej nie moge dostac i narazie moge miec tylko EAP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 296
Nikt ci nei da konkretnej odpowiedzi jak zareaguje twoj organizm na deke z EAP wiec tego typu tok myslenia jest bezsensowny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybka deczka unichem

Następny temat

kolarstwo-testosteron

WHEY premium