SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koksy w innym pojemniku?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2186

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14
kumpel przewiozl zagranice koksy w buteleczkach na krople zoladkowe (buteleczki wczesniej wyparzyl) czy takie koksy beda jeszcze dobre. Przechowywane sa w lodowce?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21779 Napisanych postów 71347 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575995
Wątpliwa sprawa.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 885 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20492
Ja bym nie ryzykował i nigdy tak nie zrobił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 534 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11377
hmm sprawa wątrpliwa ale mysle, że jakby dobrze zdezynfekowac buteleczki to chyba nie powinno byc problemu. Jezeli chodzi o undery to powiedzcie mi jaka macie pewnosc ze wszystko jest wysterylizowane?

pamietacie jak kiedys ktos pisał że chce koksy przelać do butelki po coca coli?

Zmieniony przez - foRgott3n w dniu 2007-03-28 15:19:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
alkoholem izopropylowym powinny być odkażone.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
i wtedy by mozna bylo przelac? bo mnie sie nigdy takie przelewanie nie widzialo

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
ja tam trzymam w słoiku po dżemie

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 885 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20492
Założmy ,że słoiczek był zdezynfekowany odpowiednim środkiem. Jak kolega będzie naciągał sok?? Jeśli będzie to odkręcane wieczko to i tak syf z zewnątrz dostanie się do środka. Chyba że założy gumkę jak we flakonach po 10 ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
Dlatego ja bym nigdy nie przelal.

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Odkazić to jedna sprawa, druga to wpuścić do hermetycznego flakonu.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 237 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7773
Ciekaw jestem jaki to koks? bo testosteronu bym w lodówce nie trzymał-na opakowaniu Prolo i Omki jest napisane"przechowywać w tem.pokojowej(15C-25C).Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DECA grecka

Następny temat

shoty...?

WHEY premium