SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koks a walka zapraszam do dyskusji

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wal w kolano jak najmocniej (polam)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stary, wal koksu ile wlezie.
Co z tego, że za parę latek twoja wątroba odmówi ci posłuszeństwa, teraz już robi się przeszczepy od świni. A nerki - po co one komu. Są specjalne maszynki które raz na kilka dni filtrują naszą krew. Z innych atrakcji wymienię jeszcze impotencję (ale zawsze możesz popatrzeć na innych), rozejście się górnych jedynek (zębów), wypadanko włosów no i woda z mózgu.
Chyba, że zażyjesz specyfików jakich stosuje większość aktorów, ale wątpię czy cię na nie stać.
A niestety metanabol, omnadren, testosteron (wyciągany z przysadki mózgowej umarlaków w rosji), winstrol itp. ulepszacze sylwetki wywołują podobne skutki.
Jeśli chcesz długo pożyć to lepiej kup sobie pistolet (szybki, niezawodny, amunicja bezłuskowa, takiego np. glocka, którego nie wyczują wykrywacze do metalu).
Życzę powodzenia w "czystej" kulturystyce.
Pozdrawiam

Michał W.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8283
No wlasnie na temat aktorow chcialem. (moze zaraz mie fighter wykopie do szatni ale..) Napisales ze aktorzy zarzywaja specjalne inne strydy czy tak? Ciekawe czy ktos z was wie moze co to takiego o czm my przecietni zjadacze chhleba nie mamy pojecia. Tak dla przypomnienia wiecie ze np. Matt Damon do roli w Saving Priver Ryan schodl okolo 20 kg. ciekawe jak? A naprzyklad Tom Hanks w Cast Away przytyl jakies 12kg i potem hop za pare tygodni wywiady po premierze filmu i gosiu znowu szczupaczek. Jak przytyc to ja wiem ) ale jak schudnoc - droga przez meke . Prosze tylko nie piszcie ze dieta bo to wiem )

Zawsze sie zastanawialem jak oni to to robia, Jak wiecie czego uzywaja to dajcie znac.

Pozdrawiam

DANZAN RYU/BJJ RULEZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Uzywaja malo pozywienia))

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Ale patrze na twoj profil i 85 kilo to nie jestes gruby;)

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8283
Ok podarzajac za ciosem, troche sam zaczalem grzebac i co znalazlem na temat
M Damona i jego diety. Dieta zostala przygotowana przez pania ktora nazywa
sie Carrie Wiatt - babka znana w kregach aktorskich z dokonywania cudow.
Pani ta z 9-oma kucharzami wpada do domu srubuuje lodowke, zakuwa delikwenta
w kajdanki i tak zaczyna "prace"z nim. Dieta sklada sie z:
50-60% carbohydrate, 20-25% protein, 20-25% fat, and a maximum dose of
micronutrients - vitamins, minerals, phytochemicals, and antioxidants -
required to enhance energy, slow aging, and fight disease. ( tu mi sie cos
nie zgadza bo przecierz tyje sie od weglowodanow to je trzeba w pierwszej
kolejnosci ograniczyc)
Czyli chyba nie jest to dieta dla pragnacych budowac swoje miesnie. No i
oczywiscie areoby tu wkleje nastepny wycinek :

"Damon ran 12 miles a day and adopted a Spartan diet of chicken, egg
whites, steamed broccoli and plain baked potatoes." Za to ten kawalek mowi o
wysoko proteinowej diecie + plus weglowadoanach ale tylko zlozonych :)
Oczywiscie nie ma wzmianki o zadnych suplementach czy nie daj boze o
sterydach ale co mi sie udalo odkopac to przygotowanie 3 posikow dziennie
przez 7 dni (samych poslkow _ moga je dostarczyc do domu ) dla jednej osoby
kosztuje $290. Doliczyc jeszcze wynagrodzenie Pani Wiat plus 9 kucharzy,
wyjdzie z tego niezla sumka I tu sama nasuwa sie odpowiedz o drogich
sterydach )

DANZAN RYU/BJJ RULEZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli chodzi o koksy, to na moich oczach kumpel w moim wieku (18), do stal zawalu serca na lekcji. Uwierz mi, ze jedyne co z tych sterydow mial, to naprawde piekny pogrzeb.

Kyoukushin Karate, Aikido i Muay Thai - to powinno mowic wszystko za mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Uwazam ,że nie powinieneś narazie walczyć z takim kolesiem.Masz po pierwsze za małą masę,a co za tym idzie siłę rażenia.Aby wygrać z większym i silniejszym musisz go znokautować potężnym uderzeniem w zwarciu!.Dlatego w zwarciu bo jesteś mniejszy i masz mniejszy zasięg,pamietaj o tym!.Trochę się na tym znam ,bo trenowałem boks.Jest jeszcze jedna sprawa-nastawienie psychiczne i tu koksy pomagają.Musisz być wsciekly ,bez strachu atakować bez wahania,wola walki sie liczy najbardziej po sile!Koks powoduje własnie takie nastawienie ale tylko na cyklu.Popatrz na moj wzór bojownika-Tysona,jego walki i zabójcze ciosy,on bierze koks od 17 roku życia jesli wiesz.Pomimo ,że mierzy 181cm 103kg z łatwoscią rozwala zawodników sporo większych od siebie.Z niego powinieneś brać przykład,dynamika i sila ciosów jak u zwierząt.Ciężko to osiągnąć bez predyspozycji genetycznych ,a tym bardziej bez koksu.Pamiętaj też o ćwiczeniach-popatrz na budowę bokserów nie są strasznie roz***ani-zachowują dynamikę i siłę przy zbijaniu masy przed walką.Proponuję ci obejrzeć kilka walk Tysona.

Tyson!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Popatrz sobie

Tyson!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


to też niezłe


Tyson!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do pana Boruty=)

Następny temat

Czy "większy" oznaczas silniejszy ?

WHEY premium