SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kofeina -kawa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4236

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 786 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3354
nie zapominajmy ze picie kawy to takze przyjemnosc... chociaz niektorym lykanie tabletek tez ja sprawia, gurane tez mozna kupic w tabsach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
picie kawy jest przyjemnoscia.. ale nie dla wszystkich.. nie zapominaj ze sa loodzie ktoorzy nie loobia kawy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
dokładnie! ja nie lubię ani kawy ani herbaty... kawę piję bo działa :) a herbaty w ogóle...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
teofilina zawarta w herbacie dzial w ten sam sposoob co kofeina

wiec herbata tez dziala ;)


Zmieniony przez - v3gas w dniu 2005-03-22 23:24:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
fakt... ale to już zbyt duży light aby wkręcić mnie na obroty z rana lub przed siłownią... zresztą jestem uzależniony od tego i nie wyobrażam sobie dnia bez sporej dawki płynnej kofeiny...
w sumie to ostatnio zastanawiam się czy nie przemóc się do picia herbaty zwłszcza zielonej z uwagi na to, że jest dobrym antyoxydantem...
a ostatnio dowiedziedziałem się, że parzenie herbaty powyżej 6 minut prowadzi do wytwarzania polifenoli, które neutralizują teinę... czyli zostaje sam napój :) smaczny ale nie ożywiający...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
powiem szczerze ze na mnie tez guarana dziala znakomicie
dobra na pracowity dzien i do nauki

ogolnie z własnych doświadczen polecam
mam jej sporo to biore - a mam sproszkowany korzen w roznych okapwaniach

ale mam chyba z 5kg ponad jeszce heheh a lyzeczka stawia mnie w swietnej kondycji do pracy etc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
5 kilo to sporo... widziałem w jednym sklepie netowym 800g za 175zł
robisz z tego herbate czy łykasz z łyżeczki??

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Łyżeczka - herbata była by okropna w smaku.
Mam pakowane po 50g, 100g i 250g - jak chcesz podeśle Ci próbkę - mam otwartą 50g paczkę zakleje i podsyłam.
Adres na prv.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905


nie no kanar nie rób sobie kłopotu... w tym sklepie netowym o którym pisałem mają ten towar też w małych paczuszkach więc po co masz extra chodzić na poczte i wysyłąć paczke... powiedz mi tylko czy ten proszek wygląda mniej więcej tak jak ten na fotce... i czy jest wart zakupu...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Tak jak ten po prawej - identyczny chyba. Brązowy, dobrze zmielony etc.
Nie ma problemu z wysyłką bo ja codziennie wysyłam kilka - kilkanascie paczek.

Na mnie i na wspólnika np tez dziala - taka alternatywa na szybkie pobudzenie - tutaj następuje po prostu - wzmozony okres atywnosci - tak bym to nazwal. Czasami odczuwam tez termogeneze zwiekszona - dla mnie to będzie swietny dodatek do clenu /usmiech z oczkiem/.

Daj znac czy chcesz te 50g bo za niedlugo wychodze do pracy a tam bede mógł spakowac.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kreatynka i nie tylko !

Następny temat

Spalanie

WHEY premium