SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kofeina

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1252
mam pytanie cy spozywanie wiekszej ilosci kofeiny podczs robienia rzexby to jest prawidlowe ? ja spozywam fat burnera l glutamine i mam diete na rzezbe tylko mam pytanie czy moge pic kawe luub kole podczas robienia rzezby czy to jedno z drugim sie nie kloci?beda sogi dzieki

joker

joker

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
prawie nijak
nie warto imho

Idac po Alternatywnej Drodze zawsze przejdziemy przez podstawy Odzywiania.
Zawiera rozgałęzienia aminokwasów BCAA (cystyna, glicyna, treonina, walina) W 100g białka jest ok. 35,0g BCAA
Kanarek.mafii.hardcor.suple.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
mozesz
tylko zachowaj umiar (przyklad : kawosze )

coli ogolnie nie polecam (po co pic wogole cos czym mozna udrazniac rury)

Jestem nikim - z tego poziomu samooceny nizej spasc nie moge wiec moze byc tylko lepiej.
Doradca w dziale Alternatywna Droga.

Zmieniony przez - kanarek w dniu 2003-10-22 13:58:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Możesz - pamiętaj jednak że w obydwa napitki zawierają kofeinę więc należy to sumować (o przedawkowanie dość trudno - ale dla chcącego nic trudnego).
Jeśli jesteś na diecie redukcyjnej to popijaj cole light (normalnie właściwie też wybieraj lighta)


Pozdrawiam

Piotr Folęga

Zapraszamy do sklepu na https://sklep.sfd.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
normalnie wlasciwie staraj sie nie wybierac wogole

Jestem nikim - z tego poziomu samooceny nizej spasc nie moge wiec moze byc tylko lepiej.
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
hm ;] ja jak do tej pory jak w aptekach pytam to jest tylko kofeina w tabletkach do ssania ?:( w sklepie gdzie zaopatruje sie w odzywki jest tylko w plynie :( po 7 zl / ampulke wiec finansowo odpada ;] Czy jest tez w tabsach do lykania ? i czy moze ma to jakas specjalistyczna nazwe ? czy popros2 kofeina w tabletach ?:)

Pies, kiedy się go żywi, wykazuje więcej wdzięczności niż człowiek, któremu się pomaga.
------------------------
http://www.pajacyk.pl <-- kliknij nic nie szkodzi...a pomozesz :)

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
ptaku - ja jestem nikim - nie oszukuj - niżej jest jeszcze ścierwo i szmata





Doradca w suplementacji

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90018  -->> składy wszystkich znanych gainerów sprawdź!

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
jest w tabsach - ma ja m.in. prolab loob kaizen
200mg/1 tabs
cena ~6$/100tabs

artystyczny leniwy' grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~goering sooplementacji~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
przy duzych ilosciach kofeiny polecam szczegolnie pamietac o uzupelnianiu mineralow...

Pozdrawiam
vegas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
dajcie adresik jakiejs stronki w necie gdzie dostane kofeine ?:( bo w sklepie sfd nie ma ;[ skandal ! :P

Pies, kiedy się go żywi, wykazuje więcej wdzięczności niż człowiek, któremu się pomaga.
------------------------
http://www.pajacyk.pl <-- kliknij nic nie szkodzi...a pomozesz :)

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
www.  1fast400. com

zamowienia pomoze zrealizowac Tobie Bulmastiff z naszego forum - on ma juz doswiadczenie i jest pewnym czlowiekiem
pozdraiwam

Idac po Alternatywnej Drodze zawsze przejdziemy przez podstawy Odzywiania.
Kanarek.mafii.hardcor.suple.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Thx :) - qrde faktycznie wysylka tam jest lekko zagmatwana :( a co powiecie na fat burner plus + green tea ( OLIMP ) + therma prolabu + kofeina ? czy to byloby juz za duzo ?;]
- na allegro widzialem opis thermy to '[...] ziolowy preparat [...] ' - ile w tym prawdy ? 0 ?:)

Pies, kiedy się go żywi, wykazuje więcej wdzięczności niż człowiek, któremu się pomaga.
------------------------
http://www.pajacyk.pl <-- kliknij nic nie szkodzi...a pomozesz :)

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KREANABOL SUPER MASS

Następny temat

Mass XXL + L-Glutamina

Wiecej