SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kierunki studiow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
kurde i jest problem bo ja jestem na profilu mat-inf-fiz

ja z kolei w liceum byłem na profilu humanistycznym i jakos z biola dałem sobie rade a równiez z tego przedmiotu interseuje mnie głownie anatomia człowieka bo o zadnych rybkach, roslinkach i pantofelkach za ***a nie lubie sie uczyc:/ dobijaja mnie te tematy masakrycznie...

co smiesznie jszcze powiem Ci tak: ze rok temu kiedy konczyłem 3 klase liceum i zdawałem po raz pierwszy mature normalnie ze swoim rocznikiem pisałem podstawowa biologie i miałem 70 % a z materiałem byłem przeciez na biezaco bo przez całe 3 lata biologie miałem jako przedmiot w szkole (równiez w ostatniej klasie) poza tym chodziłem na obowiazkowe zajecia z biologii do szkoły na tzw. fakultety i rozwiazywałem tam jakies przykładowe testy i zadania a oprócz tego cos próbowałem powtarzac w domu ale raczej z mizernym skutkiem juz hehe no i tak jak mówie uzyskałem te 70 % (podstawa)

teraz w tym roku jak psiałem mature do czego namówił mnie mój kumpel heh dzien czy dwa przed upływem terminu składania deklaracji (wiec to raczej decyzja na spontanie ) i to w dodataku na poziomie rozszerzonym gdzie przez rok czasu miałem praktycznie zupełna pauze w biologii a jednak miałem te 60 % (rozszerzenie) a poszedłem na egzamin własciwie "wogóel" nieprzygotowany bo rozwiazałem tylko jedna próbna mature z biologii i to jeszcze ta na stronie centralnej komisji egzaminacyjnej do tego przejrzałem zeszyty ze wszystkich 3 klas i cos w podreczniku wszystko w przeddzien matury i poszedłem chyba spac przed 3

i zupełnie inaczej mi sie pisało (wiadomo niektóre pytania strszelałem inne mi sie z czyms kojarzyły a niektórych byłem pewien) niz w poprzednim roku pewnie dlatego ze niczego nie ryzykowałem i nawet jak bym jej nie zdał to i tak nie miał bym zadnych konsekwencji z tego :) wiec taka taktyka "jak sie uda bedzie za***iscie jak sie nie uda to trudno" okazała sie bardzo dobra heh

teraz nawet nie załuje ze sie bardziej nie pouczyłem zeby miec np. te 80 % z rozszerzenia czy wiecej... bo po co ?? 60 % to i tak wiecej niz 50 % a kazdy wynik powyzej 50 % z rozszerzenia na AWF-ie to 10 pkt. czyli maksymalnie tyle ile mozna uzyskac za sam egzamin maturalny do którego dochodza jeszcze oceny ze swiadectwa (maksymalnie 40 pkt. wtedy kiedy bys miał cztery szóstki )

z moja poprzednia maturka 70 % z podstawy miał bym 6 pkt. dlatego powiedziałem ze 4pkt. mam do przodu...

----

wiec nie gadaj ze bys nie zdał rozszerzonej przysiadz do geografi jak Cie bardziej kreci niz biologia i rób wszystko zeby miec chociaz te 51 %

a jesli bedziesz zdawał np. dwa przedmioty na maturze i oba na rozszerzeniu i z kazdego uzyskasz wiecej niz 70 % to za oceny (te na swiadectwie i te procentowe z matury) uzyskujesz maksymalna ilosc punktów czyli 50 i wtedy zsoatej Ci do zaliczenia jedynie sparwnosciówka za która tez mozesz uzyskac podobna liczbe pynktów...

---

aha i czy na turystyke i rekreacje tez jest sprawnosciowak?????

takk jelsli idziesz na AWF to czy idziesz na Wychowanie Foizyczne czy na Turystyke i Rekreacje egzamin sparwnosciowy masz taki sam i ocenie podlega równeiz w taki sam sposób

wszystko jest opisane w informatorze do którego podałem Ci linka...

duzoo bym musiał opisywac zeby wszystko dokładnie wyjasnic a poza tym i tak na pewno dokładnie bym Ci nie wyjasnił bo to trzeba widziec na obrazkach takich jak są w informatorze poza tym pewnie tez bym mógł o czyms zapomniec... wiec spróbuj odpalic ten inormator... link jest na pewno dobry

jakiej przegladarki uzywasz ???

zainstaluj sobie OPERE i odpal w OPERZE... mi chodzi bez problemów...

zdr.

Zmieniony przez - Matrix89 w dniu 2008-08-21 19:12:29

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OOO ale sie rozpisales:D wielkie dzieki bo BARDZO mi pomogles:) juz bede probowal to wsyzstko czytac i uruchomic tego linka a uzywam Internet Exproler. a co do tej rozszerzonej matury do watpie ale bede probowal cos tam rozwiazywac:) bo z podstawowa to bedzie ciezko sie dostac tam prawda??? we wrocku ponoc AWF jest na KONKRETNYM poziomie wiec poszukam jeszcze czegos gdzie bedzie mi latwiej sie dostac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam Panow a czy znacie jeszcze jakies inne keirunki powiazane z tym wlansie??? tzn ze silownia fitnessem itp??? i tez wole geografie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
co do tej rozszerzonej matury do watpie ale bede probowal cos tam rozwiazywac:) bo z podstawowa to bedzie ciezko sie dostac tam prawda???

ja Ci powiem tak ze z perspektywy czasu to ja juz teraz nie pisał bym podsatwy tylko od razu rozszerzenie bo naparwde bardziej sie opłaca w przeliczaniu na punkty, duzoo duzoo wiecej mozna na niej zyskac... tez bałem sie rozzerzenia bo myslałem ze to niewiadomo co chociaz no niekiedy pytania trafiały sie po***ane :/ ale jak miałes szczeszcie to zarobiłes wiecej niz na podstawie :) ale mysle ze zdac rozszerzona nie jestwielkim problemem a za samo zdanie czyli 31 % masz juz 6 punktów !!! ( aby uzyskac 6 punktów z podsatwowej musiał bys byc w tym przedziale procentowym --> 59%-72% - wiec wg.mnie bardzioej opłaca sie jednak rozszerzenei pisac <yes>)

zreszta masz tutaj całą rozpiske jak przelicza sie te procenty z matur na punkty porównaj i sam zobacz ze rozszerzenei opłaca sie bardziej:

poziom podstawowy:

87%-100% 10pkt
73%-86% 8pkt
59%-72% 6pkt
45%-58% 4pkt
31%-44% 2pkt
0%-30% 0pkt

poziom rozszerzony

50%-100% 10pkt
41%-50% 8pkt
30%-40% 6pkt
0%-30% 0pkt

jak myslisz bardziej prawdopodobne jest to ze uzyskasz 51% z rozszerzenia czy az 87% z podstawy (prawie wszystko dobrze:/) ???

PISZ ROZSZERZENIE !! taka moja rada... ale zrobisz jak bedziesz uwazał...

tu masz jeszcze punkty dodatkowe jakie mozesz uzyskac jak jestes kozak :

10pkt - za swiadectwo "miedzynarodowej matury" (IB)
10pkt - za swiadectwo dojrzałosci z wyróznieniem
5pkt - dla absolwentów klas dwujezycznych

ja nie załapałem sie do zadenj kategorii hehe

we wrocku ponoc AWF jest na KONKRETNYM poziomie wiec poszukam jeszcze czegos gdzie bedzie mi latwiej sie dostac

jak chcesz...


uzywam Internet Exproler - zmien na OPERE.

----

witam Panow a czy znacie jeszcze jakies inne keirunki powiazane z tym wlansie??? tzn ze silownia fitnessem itp??? i tez wole geografie

ja nie znam...

zdr.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no masz racje lepiej zdawac rozszerzona - nie ma co sie rozwodzic trzeba wziac sie do nauki i probowac (w koncu nie jestem jakims przyglupem) dzieki za pomoc Matrix bo naprawde mi pomogles i rzuciles troche swiatla na to wszytko no to miejmy nadzieje ze za lekko ponad rok sie gdzies tam spotkamy jeszcze raz dzieki

aha jeszzce mam pytanko jedno czy klasa dwujezyczna to taka gdzie jeden jezyk jest kontynuacja z gimnazum a drugi bierze sie od podstaw??? (bo jesli idac tym tropem to mam dwa ejzyki ale tak chyba jest wszedzie wiec nie wiem)

Zmieniony przez - kasta7 w dniu 2008-08-21 21:40:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
aha jeszzce mam pytanko jedno czy klasa dwujezyczna to taka gdzie jeden jezyk jest kontynuacja z gimnazum a drugi bierze sie od podstaw??? (bo jesli idac tym tropem to mam dwa ejzyki ale tak chyba jest wszedzie wiec nie wiem)

niee to nie jest klasa dwuzjezyczna

klasa dwujezyczna to poprostu klasa o takim profilu (bo sa tez własnie klasy o takim dwujezycznym profilu i to o te klasy chodzi )

---

ciesze sie ze mogłem pomóc...

p.s Odpaliłes w koncu tego linka ??

zdr.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sory ze teraz dopiero pisze ale nie bylo mnie chwilowo;/ a wiec odpalilem tego linka i sporo sie dowiedzialem!:D tak wlansie myslalem ze chyba nie chodze do takiej klasy tak wogole to szukalem tego keirunku na innych uczelniach i znalazlem nawet nie na AWFie i tam tez sa specjalnosci np fitness i cwiczenia silowe itd jeszcze raz dzieki za pomoc!

Zmieniony przez - kasta7 w dniu 2008-08-31 13:24:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
u mnie we wro Turystyka i Rekreacja jest nawet w Wyzszej Szkole Nauk Humanistycznych hehe czy jakos tak ta uczelnia sie nazywa

ale nie wiem co ten kierunek tam robi...

zdr.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe teraz to tak jest ze niektore kierunki sa na uczelniach ktore nie maja z tym praktycznie nic wspolnego ale oki a tak wogole to powodzenia w roku akademickim!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
dzieki dizeki

wzajemnie... ogólnie na maturze i dalej

zdr.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimpijczycy

Następny temat

Wlasna silownia

WHEY premium