SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jazda po bromergonie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 715 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4846
Jacek, dobry środek jak nic! Sog Musze to wszamać kiedyś, kopie od razu czy musi się skumulować?

"Gubi sam siebie ten, kto drugiego czyni potężnym,
gdyż tworzy tę potęgę zręcznością lub siłą,
a jedno i drugie budzi nieufność u tego, który stał się potężny."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290541
brales po jedzieniu? czy na czczo?
bierz po posilku
a z innej beczki... przytyka ci sie nos po bromo czy nie bo ja obowiazkowo krople strzelam w kichawe razem z bromo, inaczej oddychac moge tylko przez usta
jason, u mnie od razu po jakiejs godzinie czujesz "roznice"

Zmieniony przez - Antonek w dniu 2009-04-18 17:39:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 715 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4846

"Gubi sam siebie ten, kto drugiego czyni potężnym,
gdyż tworzy tę potęgę zręcznością lub siłą,
a jedno i drugie budzi nieufność u tego, który stał się potężny."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39608
Po pierwsze nie miesza sie vit b6 z bromo
po drugie dales za duza dawke bromo
cwiartka ed wystarczy w zupelnosci
nolva 20 mg tez styknie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1680 Napisanych postów 3707 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39244
pozatym bromo ma tez zalety dzisiaj zaruchalem do poludnia moja kobiete

gratuluje Ale tak dziala kazdy lek podbijajacy dopamine. A jest ich tak duzo ze nie wiem czemu sie meczycie z bromo. Wszystkie te leki podaje sie chorym na Parkinsona-czyli tym z deficytem dopaminy. Bromo to historia. Pomyslalem wiec ze moze i w celach kulturystycznych mozna by brac nowsze srodki. Ale skoro nikt tak nie robi to pewnie bromo ma jakies tam swoje plusy.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
nudności są jak się weźmie bez zjedzenia czegoś wcześniej
pała stoi na maxa ;d

...co do dawki to dobrze wiedzieć, że 1/4 tabsa ed, ja waliłem pierw jednego potem dwa a czasami 3 bo nie wiedziałem jak się to bierze ;d po 3 coś tam się w głowie waliło lekko ale do przebolenia ;p

czyli 1/4 tabsa styka przy np 100mg npp e2d ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1955
ja brałem bromo, trzeba zaczynać od 1/4 tab, i brać razem z posiłkiem, tak po srodku. zwiększać dawke co 3 dni, troche zle jest na początku, a puzniej przechodzi. chyba ze jesteś uczolony... dostinex jest duzo lepszy, jezeli chodzi o skutki uboczne, ale co do działania to taki sam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
EL-1986 na jakiej dawce skończyłeś ? to przywalę od razu taką na takie substancje to zahartowany organizm mam ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 367 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8111
przy moim cyklu styja cwiartka to przy 100 nnp starczy az nadto ale niegdy bym nie przypuszczal ze bende musial odwiedzac sasiadke i siostre mojej kobiety heheheheheh takie zycie na bromo i tzeba sie z tym pogodzic swoja droga za***iste zycie maja ci z parkinsonem ***** stoi do samej smierci heheheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 367 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8111
z gina juz niewiele zostalo nudnosci powoli przechodza po tunczyku jem i jakos niema takiej jazdy cos w tym tunczyku musi byc heh platki jajka odrzywki niet zyganie odrazu i zamula i nie dodawac b6 jak sie je bromo bo z prolaktyna jak z estrogenem tez potrzeban i kompletnie jej uwalic nie mozna pozdro dla wszystkich zdrowia i masy i nie przekraczac tabsa dziennie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przejście z enana na propa

Następny temat

deca + prop + metka = rozpiska :-)

WHEY premium