SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakies kosmetyki?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 694 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3770
siema

jakie polecicie mi kremy itd bo sie wogole na tym nie znam, Jedynym kremem ktorego uzywam jest nivea niebieski - wiecie ten co za komuny nawet byl Nie wiem jaki krem stosowac itd, jakies sa kremy moze mutujace cos w stylu fluidu. Kiedys uzywalem krem sopot z ziaji ale juz na mnie nie dziala


aha i jeszce jaki polecacie samoopalacz ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
no jacie napisz jaki masz rodzaj skóry, tłusta, mieszana, sucha, przecież kremy są różne, jak chcesz dobra rade to napisz jaka masz skóre. A samoopalacz to polecam w spray`u Soraya, do ciemnej karnacji(lepiej zaznaczyć że do ciemnej bo ten do jasnej to nic nie daje). Efekt jest widoczny po jednym razie, przynajmkniej u mnie , szybko schnie, nie potrzeba czekać nie wiadomo ile zeby się ubrac po nałożeniu. NIe jest też drogi a jest wydajny, wg mnie oczywiście.

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
a krem jak z matujących to dobry jest z serii AA albo L`oreala Pure Zone.

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 694 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3770
skore mam chyba yyy w sumie to nie wiem jaka Mieszana zalozmy ze mam...

a ten samoopalacz soraya to jak on wyglada masz moze jego fotke i gdzie w necie to kupie?

krem mutujacy to co to wlasciwie jest ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
krem matujący powoduje że się nie świecisz nieestetycznie, trochę może wysusza(tzn mi troche wysusza bo mam wrażliwa skóre i nie moge np. cały czas matującego stosować. Jak masz mieszaną to zwracaj uwage na napisy, żeby byly własnie do cery mieszanej. To ten samoopalacz http://www.soraya.pl/product.php?group=body&id=121 ale nie wiem gdzie to na necie kupić

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 694 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3770
tam pisza ze do twarzy lepiej stosowac krem niz spray, prawda to?

BTW: wbijam soga - dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
wiesz co że ja stosuję spray do twarzy i jest dobrze, kremów nie lubię bo nie ma po nich takiego efektu, chociaż mialam tej samej firmy. Uważam że spray jest o wiele lepszy, wydajniejszy i lepiej widać. Kremy są też bardziej tłuste. Co najwyzej zauważylam że po spray`u twarz mam troszke podrażnioną przez jakieś 2 godz po aplikacji, ale potem zaraz schodzi, podejrzewam ze ty tak nie będziesz jednak mieć bo ja z tą swoją skóra to ogólnie mam cyrki.

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 694 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3770
kupilem ten samoopalacz sie posmarowalem i... mam plamy Na czole troche i na szyji a na rekach prawie nie widac ze cos jest opalone

Teraz pytanie idzie to jakos zmyc ?

i jak ty nakladasz ten spray na twarz, pryskasz odrazu na twarzi pozniej rozcierasz czy najpierw na reke ?


aha czy jesli posmaruje teraz na to jeszcze jedna warstwe to czy za te 3 godziny bedzie dobrze czy znowu beda plamy jeszcze gorsze?

Zmieniony przez - colloseum w dniu 2005-06-22 08:25:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
jesoo... samoopalacz to trzeba rozsmarowac D*O*K*Ł*A*D*N*I*E!!!!! Inaczej będzies własnie mieć plamy! NIe mozna tego zmyć, kiedyś słyszałam że może woda i cytryna(ale nie pamiętam dokładnie, czy to faktycznie to) można troche wybielić ale nigdy tak nie robiłam. To zejdzie, nie robiłabym sobie teraz na twoim miejscu ponownie na tych plamach bo jak nie umiesz to będziesz miec jeszcze gorsze, musialbyś sobie to ciemniejsze miejsce delikatnie ominąć, ale lepiej nie kombinuj, poczekaj aż zejdzie i znowu. Ale naprawde trzeba to zrobić RÓWNOMIERNIE!!! A na jeśli chodzi o twarz to najpierw robię na rękę i potem rozsmarowuję na twarzy. Trzeba uwazac też na okolice nadgarstków, tam też lubią robić się plamy, ale dojdziesz do wprawy.

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
aaa, tam mialo być że woda z solą i cytryną, ale jak mówiłam nie pamiętam czy dobrze zapamietalam skład i nie gwarantuję że to coś da, a poza tym ta sól na skóre... mnie to przeraza

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 694 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3770
aha to lipa troche... wydawalo mi sie ze dokladnie rozsmarowalem... kiedys smarowalem sie tym sopotem z zaji to nie mialem zadnych plam Moze jednak krem bedzie lepszy od sprayu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy ma ktos z was nadczynnosc lub niedoczynnosc tarczycy?

Następny temat

Wyrostek objawy

WHEY premium