SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakas rada..?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3786 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
.... a wiesz jakie estry wchodza w sklad omnadrenu i co one powoduja oraz jak dlugo utrzymuja dzialanie po ostatniej iniekcji, wiesz ze najefektywniesze cykle sa to cykle max 8 tygodniowe gdyz po tym czasie na danym srodku nie uzyskujemy przyrostow.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
*propionicum
*phenylopropionicum
*isocapronicum
*caprinicum
Hmm...co powoduja estry? Opozniaja szybkosc z jaka dana substancja przedostaje sie do krwi. I wszystkie estry dzialaja w ten sam sposob. Teraz posluze sie przykladem-standardowy i najefektywniejsz cykl na deca durabolinie ma 10 tygodni, po tym czasie wykozystujemy praktycznie 100% tego co decka ma nam do zaoferowania. Podobnie sprawa sie ma z omnadrenem, najdluszy estr jaki posiada pozostaje aktywny tyle co decanoate(niejestem w 100% pewny)Konkludujac robiac 6 tygodniowy cykl z omnadrenu wykorzystujemy jego mozliwosci w ~85% a przeciez wszyscy chcemy wycisnac 100% tego co moze nam zaoferowac dany srodek. Czyz nie?
Ale mi sie tych % narobilo

Zmieniony przez - Grassmaste w dniu 2005-05-22 16:49:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 499
czyli co ile dni powinienem robic sobie strzala? i jak powinien wygladac odblok jak nie tak jak ja chce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3786 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
To zrob cykl z deci,boldka lub omki i skrupulatnie zapisuj wszelkie przyrosty i sam sie przekonasz jaki najefektywniejszy jest okres trwania cyklu.
Najdluzszy estr w omce decanoate posiada okres poltrwania ok 15 dni...
Teraz rozumiesz o czym pisze, wiem ze panuje od dawien dawna zasada ze dlugie estry sa konieczne przy dlugich cyklach lecz nie ma to niestety odzwierciedlenia w praktyce.
Sam robilem niedawno cykl miedzy innymi z EQ i przyrosty byly widoczne do ok 7 tyg.
Omka posiada takze jak napisales krotkie estry ktore umozliwiaja dzialanie prawie natychmiastowe wiec nie ma mowy tutaj o stracie kilku tygodni podczas cyklu 6 tygdoniowego.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3786 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
seebaa, najpierw info(wiek,waga,wzrost,dieta,suplementacja,staz itd) o sobie lub o koledze dla ktorego mialby byc ten cykl

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 499
Grassmaste a czy to co napisales sprawdza sie w praktyce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze by bylo gdybys wypelnil profil. Proponuje wbijac 0,5ml omnadrenu co 3 dni przez 8 tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 499
o koledze juz napisalem wczesniej to co wiem. a ja wlasnie ejstem na tym cyklu ktory opisalem dokladnie koncze 2 tydzien wiec cos jeszcze moge zmienic aby efekty byly lepsze bo poki co 2kg mi przyszly. no na silownie chodze ponad poltora roku, i waze tylko 63kg przy 179cm wzrostu. O wieku wolalbym sie nie wypowiadac... i wczesniejszy cykl mialem na mecie ruskiej. jadlem odzywki ale to mi nic nie dawalo staram sie jesc wszystko co mam pod reka duzo bialka i weglowadanow i nic... to chyba tyle.

Zmieniony przez - seebaa w dniu 2005-05-22 17:17:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3786 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
seebaa, kpisz sobie z nas

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 499
czemu tak sadzisz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ruszy?

Następny temat

Atrofia jader !!!

WHEY premium