SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ja:)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 16882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja juz nie moge .... ))))))))

predator rulez ..... ehhe :]

pozdrawiam. celsius
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Vanderlei marny jestes...

Pozdrawiam

"...jeden za wszystkich, wszyscy za jednego..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.j Cwierzo

a ty Arturos przeczytaj jeszcze raz caly post i to dlaczego tak napisalem to tej lady boss czy jak jej tam

w ogole gosciu swje opinie mozesz w domu wyglaszac bo tylko mozna sobie nimi podetrzec dupe.

a wnikanie jaki jestem napewno nie powinno cie obchodzic.

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Predator ze zdjęcia ma zapewne identyczne skarpetki oraz koszulke i dresik z adidasa . W wersji wyrafinowanej może mieć jeansy lub spodnie w kancik , sweterek i pantofle . Do tego pewnie włosy na żel , porządny zegarek i jakiś łańcuszek .

"Demon to some , angel to others ..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zenada, padaczka... brak slow!

Z malymi wyjatkiami: wszyscy jestescie siebie warci...

Szkoda, ze czasy swietnosci SFD minely, ale ja ciagle mam nadzieje, ze w koncu bedzie lepiej...

NaRazie
zycie jest walka... .. .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
jakie to są ciuchy bad boya?(to jakaś firma w stylu lonsdale ,everlast)

jagnik

"Bjj-Warszawa"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
55555 o co ci chodzi?
przeciez to sa zarty, co da sie zrobic ze niektorzy sie nie znaja i od razu wyzywaja.

Lady Boss, Cwierzo i Arturos nie zajarzyli i od razu z morda do mnie.

Ludzie co z wami , jakos inni potrafia sie smiac z samych siebie jak np thomw2 ale wy musicie od razu klotnie wywolywac.

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
a ten predator to mi wyglada na kogos kto nosi Cichobiegi firmy Szelest.



a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale ty jestes prymitywny vanderlei (swiadcza o tym twoje teksty).


"w ogole gosciu swje opinie mozesz w domu wyglaszac bo tylko mozna sobie nimi podetrzec dupe."

Sluchaj!, skoro ty mozesz wyglaszac opinie na temat ubioru lady, to ja moge wyglaszac opinie na temat twojego zachowania! A twoje ordynarne haselka nie robia na mnie wrazenia. Mam mlodze rodzenstwo, wiec jestem przyzwyczajony do TEGO poziomu...



P.S. Rambo56 - zacznij od oplacenia abonamwntu a dopiero w nastepnej kolejnosci zajmij sie prezentowaniem swojej glupoty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cieciu zejdz z nich i zacznij robic cos pozytecznego.... jak ci nie odpowiada to nie czytaj....a to ze on nie oplacil abonamentu nie oznacza ze jest tempy.... a ty mylisz ze oplaciles i jestes lepszy co??? jestes zalosnyi wal sie na ryj...

"name means nothing on the battlefiled"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sylwek w Vegas - foto story :))

Następny temat

Mój syn . Nie Dorian .

forma lato