SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile kosztuje wybielanie zembów

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam żółte zęby myje je dwa razy dziennie i to nie pomaga dalej są brzydkie i wstyd się uśmiechnąć.Interesuje mnie cena wybielania i czy to jest bolesne i jak długo się utrzymuje,jakimi pastami myje sięzęby po wybieleniu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
A trza było palić są jakieś listki do wybielania cena chyba 50zł

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 514
cena wybielania zębów u dentysty to koszt o koło 800-100zł
polega na wybielaniu zębów lampą i nie jest to bolesny ani nie bezpieczny zabieg.
Jeżeli dużo zarabiasz i naprawdę masz pieniądze to te rozwiązanie jest w sam raz dla Ciebie bo zęby po takim wybieleniu będą białe przez może jakiś rok, to wszystko zależy od ceny wybielenia im droższa tym trwalsza.
Są jakieś domowe sposoby ale one tylko i wyłącznie mogą zaszkodzić Twoim zębom.
Na aukcjach są sprzedawane też podobne lampy do wybielania zębów jak te u dentysty ale ich koszt to jakieś 300zł trochę podejrzana cena.
No i oczywiście należy unikać spożywania kawy papierosów wina czy buraków.
Jest też trochę tańsza metoda wybielanie zębów metodą nakładkową ok. 600-700zł


Poszukaj na googlach tam pełno roi się od takich tematów
samym szczoteczkowaniem nie wybielisz zębów te wszystkie reklamy to jeden wielki chłam.

na dobre rzeczy warto poczekać

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odpowiedz

Następny temat

średni wzrost szesnastolatki

WHEY premium