SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

holenderska meta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
nie widzialem podroby pl metanu, ale widzialem podrobe omy(jakies2lata temu) praktycnie nie do rozroznienia od orginalu. na moje "oko" to bylo tam jakies 50-100mg propa.takze wierze koledze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
jak poco foto tak informacyjnie przecież nigdy nie było wklejane takie;]poto jest forum i ten dział w końcu. O nowej wersji mety z ulotkami tez kiedyś myślano ,że fake ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45993
Napisalem z czym sie spotkalem,nie znaczy to ze mam to wszystko w domu,a jakosc podrubki swiadczy o profesjonalnym podejsciu osoby podrabiajacej
Moze byc podrubka ktorej nie rozroznisz od oryginalu a moze byc podrubka bardzo mizerna,przy ktorej na pierwszy rzut oka widac ze cos jest nie tak.
A przy tak duzej ilosci towaru na rynku musza byc takie i takie.

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1835
Ja też kupiłem sobie taką mete, towar jest oryginalny bo z pewnego źródła, brałem od niego też ruski metandienon i był za***isty. Tak w ogole to ta holenderska nazywa się methanabolon. Po tym jak zakupiłem ten towar spytałem znajomego o ten towar. No nie byłem zadowolony z tego co mi powiedział, podobno jest produkowana w polsce i do tego to nie meta tylko metylotestosteron, który jest budową podobny do mety jednak ma dużo większe działanie androgenne i mniejsze anaboliczne do tego bardzo toksyczny. Zjadłem już ok. 1/3 tego, zobaczymy jak pójdzie mam nadzieje że dobrze, narazie nie widze różnicy. Jeśli wiecie coś więcej na ten temat to piszcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
to jest dobra meta holenderska...
http://67.18.108.244//attachment.php?attachmentid=31436 

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45993
ile kosztuje??....moze kupie bo ladnie wyglada

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
Nalepka jest wy***ana w kosmos

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1835
Ja dałem 40zł u naszego dilera :) to z 5zł taniej od ruskiej tylko z tego co wiem to ruski metandienon dużo lepszy i sam bym Ci go polecił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
Ja tam dalej na twoim miejscu zainwestowałbym w Scana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1835
No właśnie to było tak, że kupywałem prze kolegę kolegi kolegi, chciałem ruską ale podobno już nie było na składzie więc dostałem holenderską, nie byłem zadowolony no ale jak to przez tyle rąk przechdziło i pieniądze dałem z góry zanim dostałem towar to trudno było by to cofnąć. No ale zjem to, na pewno nie schudnę od niej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Poczatek

WHEY premium