SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gorączka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
A dlaczego propka z enanem? Po co mieszasz te dwa testosterony? Przejście czy jak? Jak długo chcesz tak bić? Napisz jak to robisz i po co.A lek bna nadcisnienie bierz.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3360
no dokładnie przejscie, dopiero jutro leci 3 shot enana, dlatego podtrzymuje stęzenie propkiem bo wczesniej byłem na mixie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 378 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14381
przed sokami jakie cisnienie ?
musowe jest zrobienie takiego wywiadu przed odpowiedzia na Twoje pytania aby Ci pomoc.

Zmieniony przez - morphine w dniu 2013-06-12 11:58:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3360
nie mam na mysli tego że dopiero po shocie skacze mi cisnienie, tylko ogólnie na cyklu bo jak wiadomo sterydy podwyszają cisnienie i nie ma tutaj w tym zadnej filozofi, a jesli chodzilo Ci jakie miałem cisienie przed cyklem, to dodam że normalne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 378 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14381
Tak, mi chodzi o to jakie miales cisnienie przed cyklem. nadcisnienie oczywiscie jest bezoobjawowe dopiero potem wychodzi wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3360
Wczoraj wypadał mi zastrzyk z samego propka, zrobie go dzisiaj, i dalej robic co 2 dni czy jutro też sobie zaplikować aby nie zespuść schematu ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3360
Morphine, sugerujesz że powinienem przerwać cykl? przecież wysokie cisnienie na cyklu to zadna nowosc, miałem wczoraj robione ekg, usg brzucha, rezonans magnetyczny i podstawowe badania krwi i wszystko bylo w normie, dodatkowo osłuchał mnie lekarz i też nie zauważył nic niepokojącego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Zacznij od możliwie najniższej dawki i monitoruj. Jesteś po kompleksowych badaniach, więc bez obaw. Po cyklu odstawisz i zbadasz czy wszystko wróciło do normy, tak jak przed cyklem.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3360
Dodam areoby żeby też cisnienie trochę spadło, i od najniżej dawki tak jak napisał Krzykacz, dzieki wszystkim za rady, temat do zamknięcia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karpiu masz przefikane.

Następny temat

1 cykl Enan, mam wszystko, proszę o pomoc w ułożeniu

WHEY premium